Przed nami kolejny prestiżowy turniej tenisowy. A dokładnie mówiąc Monte Carlo. Jedno z poniedziałkowych pojedynków, które będą miały miejsce w 12 kwietnia będzie to potyczka pomiędzy Fognnim z Kecmanovićem. Faworytem tego meczu jest ten Fabio.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Różnica w rankingu ATP pomiędzy tymi zawodnikami jest dosyć spore, ponieważ Fabio zajmuje osiemnasta lokatę, zaś Miomir sklasyfikowany ejs tna czterdziestej szóstej pozycji.

Jednak trzeba powiedzieć, ze niewątpliwie największym atutem mojego faworyta jest doświadczenie. Pod tym względem góruje on nad rywalem i to bardzo wyraźnie. Bowiem Kecmanović dopiero rozpoczyna swoje profesjonalną karierę, a ma dopiero dwadzieścia dwa lata.

Fabio trzeba powiedzieć, że jest dużo bardziej ogranym zawodnikiem na korcie od swojego rywala. Miomir łatwo się nie podda podczas tej rywalizacji, ale nie spodziewam się, aby był wstanie sprawić ogromne problemy rywalom” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet bonus bez wpłaty własnej od STS

Fognini z pewnością liczy na powtórzenie wyniku z 2019, kiedy to okazał się najlepszy. Poza tym dodatkowo będzie chciał zrewanżować się za turniej w Marbella, gdzie to odpadł niespodziewanie w pierwszej rundzie. Dodatkowo zagrał bardzo słabo z Munarem.

Kecmanovic anatomia radzi sobie całkiem dobrze, ale trzeba powiedzieć, że nie raz notował wyniki poniżej swoich możliwości. Był wstanie przegrać mecz z Cerundolo, ale z drugiej strony ogrywał Djere, czy też Monteiro. W ostatnim wy stepie w Miami odpadł w drugiej rundzie.

Spotkanie Fognini – Kecmanovic można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Fognini – Kecmanovic11.62Fortuna
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie za darmo – 2 kwietnia. Typy dnia
Następny artykułTypy bukmacherskie z Esportu na dzisiaj – 13 kwietnia
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)