Można powiedzieć, że dosyć ciekawe czeka na środowe spotkanie we włoskiej Serie A, gdzie to dojdzie do potyczki pomiędzy Atalantą z Benevento. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na ten pojedynek.

Darmowe pewniaki na dzisiaj

Darmowe pewniaki na dzisiaj

Atalanta liczy na TOP 4 na koniec sezonu. Szanse na to niewątpliwie maja bardzo duże. Pomimo, ze obecnie zajmują drugie miejsce to mają tylko trzy oczka przewagi nad piątym zespołem. Jednak z drugiej strony cały czas swoją przed ogromna szansą gry o wicemistrzostwo Włoch.

Nastroje w tym zespole są bardzo dobre, ponieważ podczas ostatnich tygodni regularnie punktują. W dodatku do tego pojedynku przystąpią po bardzo dobrych ostatnich rezultatach. W ostatnich starciu nie dali najmniejszych szanse Parmie wygrywając, aż 5-2.

„Rywalizacja pomiędzy Atalanta z Benevento można śmiało powiedzieć, że ma tylko jednego faworyta. Jest im zespołem gospodarz, którzy powinien pewnie pokonać tutaj swojego rywala” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet bonus bez wpłaty własnej od STS

Benevento to drużyna, która zalicza jest obecnie do głównych kandydatów do spadku. Obecnie tracą trzy „oczka” do miejsc dających utrzymanie się w lidze. Jednak z drugiej strony trzeba dodać, że nic nie zapowiada nagłej poprawy w ich grze, ponieważ mają zaledwie jeden punkt przewagi nad strefą spadkową.

Również można być pewnym, że defensywa tego zespołu będzie miała tutaj dużo pracy, ponieważ gospodarze na pewno przez większość rywalizacji będą tutaj dyktować tempo meczu. A trzeba powiedzieć że obrona zespołu Benevento nie radzi sobie najlepiej.

MeczTypKursBukmacher
Atalanta – BeneventoAtalanta -1.51.51Fortuna
Atalanta – Beneventoover 3.51.86Fortuna
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie – 29 kwietnia. Skuteczne typy za darmo
Następny artykułTypy bukmacherskie – 26 maja (środa). Pewniaki na dziś
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)