Jedno z wtorkowych spotkań w angielskiej Premier League będzie to konfrontacja pomiędzy Burnley z Manchesterem United. Nie da się ukryć, że faworytami tego meczu są przyjezdni i nie powinni mieć tutaj zbyt większych problemów z wygraną.

Burnley – Manchester United Typy bukmacherskie z analizą

Burnley – Manchester United Typy bukmacherskie z analizą

Burnley owszem podczas ostatnich meczy nieco lepiej się prezentowało, ponieważ przede wszystkim udawało im się zdobywać punkty. Jednak z drugiej strony ich gra cały czas jest daleka od dobrej.

Przykład może być ostatnich pojedynek z Sheffield United, czyli z najsłabszym zespołem w całej lidze. Piłkarze Burnley przez całe spotkanie oddali zaledwie trzy celne strzały! I od początku sezonu gra ich w ataku pozostawia wiele do życzenia. Z pewnością podczas tej rywalizacja od początku meczu skupią się na defensywie, a swoich szans będą szukać z kontry i stałych fragmentów gry.

Śmiało trzeba powiedzieć, że zdecydowanie mocniejszym zespołem są goście. I jeśli piłkarze Czerwonych Diabłów zagrają na swoim poziomie to spokojnie powinni ten mecz wygrać” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Piłkarze Czerwonych Diabłów prezentują póki co znacznie lepszy poziom i przede wszystkim jakość. Do tego regularnie cały czas wygrywają. Nie przegrali przecież żadnego z pięciu ostatnich meczy w Premier League.

Betclic kod promocyjny 2021

Wyniki sprawiły, że w klubie panuje coraz lepsza atmosfera. Widać, że piłkarze wiedza dco mają robić na boisku. Pod względem organizacji gry zdecydowanie przewyższają swoich przeciwników. Z pewnością zawodnicy Czerwonych Diabłów są wstanie zdominować rywala od pierwszej minuty.

Dodać jest również trzeba fakt spotkań bezpośrednich. Piłkarze Czerwonych Diabłów wygrali trzy z pięciu meczy, raz ta sztuka udała się ekipie Burnley, a do tego również tyle razy samo padał remis.

Reasumując, faworytami tego meczu niewątpliwie są przyjezdni. Jeśli nie zlekceważą swoich przeciwników i zagają na swoim poziomie to spokojnie powinni zanotować wygraną w tym meczu.

Spotkanie Burnley – Manchester United można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Burnley – Manchester United21.47Fortuna
Burnley – Manchester Unitedunder 3.51.48Fortuna

Poprzedni artykułTypy dnia – 8 stycznia (piątek)
Następny artykułTypy bukmacherskie na dzisiaj – 14 stycznia. Darmowe pewniaki.
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)