Śmiało można powiedzieć, że dzisiejszego wieczoru czeka nas bardzo ciekawy pojedynek ćwierćfinałowy w Mastersie. Bowiem o walkę w półfinale tej imprezy powalczą z sobą Higgins z O’Sullivanem.

Darmowe pewniaki z snookera na dzisiaj

Darmowe pewniaki z snookera na dzisiaj

Osa niewątpliwie jest faworytem tego spotkania. Roni co tutaj dużo mówić jest jednym z najlepszych zawodników w historii tej dyscypliny. Stać jest jego przecież na „niekonwencjonalnie” zagrania. Potrafi grać niezywkle ofensywnie, nie boi się zaryzykować.

Jednak ten zawodnik ma również inne problemy. Przede wszystkim w każdym momencie jest wstanie „grać”. Jednak trzeba zaznaczyć, że występując podczas Mastersa regularnie prezentował się przyzwoicie i na pewno teraz również będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony.

„Roni co tutaj dużo mówić. Jest dużo lepszym zawodnikiem od swojego rywala. Jak będzie grał na swoim poziomie to spokojnie jest wstanie wygrać ten mecz” – pisze typer portalu betonline.net.pl

STS bonus bez wpłaty własnej

Obaj zawodnicy w 1 rundzie nieco męczyli się z swoimi rywalami. Bowiem zwycięstwo zapewnili sobie w ostatniej partii. John pokonał 6-5 Allena, zaś Roni w takim samym wierze ograł Dinga.

John pograł ostatnio sporo podczas Ligi Mistrzów. Jednak trzeba zaznaczyć, że podczas wcześniejszych swoich występów nie radził sobie zbt porywająco. Jak chociażby w Scottish Open, cy WGP, gdzie odpadał w drugich rundach.

Ostatnie trzy spotkania bezpośrednie wygrywał Ronii i śmiem twierdzić, że również podczas tego meczu ten zawodnik powinien być górą. Ma wszystkie atuty, aby wygrać ten mec. Chociaż też nie spodziewam się tutaj jednostronnego spotkania.

Spotkanie Higgins – O’Sullivan można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Higgins – O’Sullivan21.46Fortuna
Higgins – O’Sullivanover 9.51.44Fortuna

Poprzedni artykułTypy bukmacherskie na dzisiaj – 14 stycznia. Darmowe pewniaki.
Następny artykułTypy bukmacherskie za darmo – 18 stycznie. Typy dnia.
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)