Na środę, tj. 21 kwietnia zaplanowano cztery kolejne mecze w ramach trzydziestej kolejki niemieckiej Bundesligi. Jedno z dzisiejszych pojedynków będzie to rywalizacja na Signal Iduna Park, a tam miejscowy zespół Borussia Dortmund powalczy o punkty z Unionem Berlin.

Borussia Dortmund – Union Berlin: Typy z analizą

Borussia Dortmund – Union Berlin: Typy z analizą

Jeśli idzie o gospodarzy co cały czas walczą oni o TOP 4 i tym samym prawo gry w Lidze Mistrzów. Obecnie sklasyfikowani są na piątej pozycji z dorobkiem czterdziestu dziewięciu punktów co daje im stratę pięciu „oczek” do czwartego zespołu. Jednak trzeba powiedzieć, ze nastroje w tym zespole znacząco ostatnio się poprawiał, ponieważ wygrywali z Stuttgartem oraz Werderem.

Z drugiej strony Union w tym sezonie radzi sobie całkiem obiecująco. Bowiem obecnie zajmują ósmą pozycję mając czterdzieści trzy „oczka”. Drużyna z Berlina nie przegrała żadnego z trzech ostatnich potyczek ligowych, gdzie to remisowali kolejno z Herthą i Bayernem oraz pokonali Stuttgart.

Gospodarze znajdują się w gazie. Regularnie punktują i na pewno będą chcieli dopisać kolejne punkty do swojego konta. Co na pewno jest realne.” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet bonus bez wpłaty własnej od STS

Borussia cały czas walczy o TOP 4 i tym samym prawo gry w Lidze mistrzów. Na pewno mają jeszcze szanse na takie osiągnięcie. Niewątpliwie największym atutem tego zespołu jest ofensywa. Potrafią kreować sporo okazji bramkowych, które w dodatku zamienią na bramki. Duża w tym zasługa Haallanda. Chociaż dodać trzeba, że w obronie nie porywają swoją grę, gdzie to tracą dosyć sporo bramek.

Ekipa Unionu nie raz pokazała, że potrafi postawi się czołowym zespołom. Grają niezwykle niewygodną piłkę. Jednak są wstanie zarówno strzelać bramki, ale i je tracić. W każdym z ostatnich swoich pięciu potyczek strzelali minimum po jednej bramce, ale i je strzelali.

Spotkanie Evans – Goffin można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Borussia Dortmund – Union Berlin11.57Fortuna
Borussia Dortmund – Union Berlinover 2.51.67Fortuna
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie na dzisiaj za darmo – 16 kwietnia
Następny artykułTypy bukmacherskie – 26 kwietnia. Pewniaki dnia
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)