O awans do kolejnej rundy turnieju w Parmie w środę powalczą ze sobą Lorenzo Sonego z Sebastianem Kordą. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na ten pojedynek.

Pewne typy na dzisiaj z tenisa

Pewne typy na dzisiaj z tenisa

Śmiało można powiedzieć, że te starcie ma tylko jednego faworyta i rzecz jasna jest im Lorenzo. Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest najlepiej widoczna w rankingu, gdzie Sonego sklasyfikowany jest na dwudziestej ósmej pozycji, zaś Korda na sześćdziesiątej trzeciej.

Również zdecydowanie lepiej to wygląda po jego stronie jeśli idzie o mecze na clayu, a jego bilans to 9/2. Dla porównania Kora wygrał dwa starcia i cztery razy z kortu schodził, jako przegrany.

Sonego, jeśli zaprezentuje się na swoim poziomie to śmiało trzeba powiedzieć, że nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraną” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet bonus bez wpłaty własnej od Superbet

Zaznaczyć jest trzeba, że Lorenzo dobrze prezentował się na clayu, gdzie to za każdym razem notował dobre rezultatu. W Cagliari wygrał imprezę, zaś W Rzymie doszedł do półfinału.

Korda natomiast przegrywa spotkanie za spotkanie. I trudno spodziewać się, aby mógłby sprawić tutaj niespodziankę i ograć wyżej notowanego rywala. Owszem w poniedziałek okazał się lepszy od Seppiego, ale to wszystko na co jego stać jest według mnie.

MeczTypKursBukmacher
Sonego – Korda11.46Fortuna
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie – 12 maja (środa). Pewniaki na dziś
Następny artykułTypy bukmacherskie – 30 maja (niedziela). Darmowe pewniaki
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)