Czas na spotkania półfinałowe w piłkarskiej Lidze Europy. Niewątpliwie emocji podczas dzisiejszych pojedynków na pewno nie powinno brakować.

Darmowe pewnaiki na dzisiaj za darmo z Ligi Europejskiej

Darmowe pewniaki na dzisiaj za darmo z Ligi Europejskiej

Dzisiaj czekają nas takie konfrontacje, jak chociażby Manchester United vs AS Roma oraz Villareal vs Arsenal. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te pojedynki.

Manchester United – AS Roma

Śmiało można powiedzieć, że gospodarze liczą niewątpliwie na te spotkanie i je wygranie. W porównaniu do swoich przeciwników znajdują się w dużo lepszej dyspozycji. Regularnie punktują i z pewnością będą chcieli dobrą passę potwierdzić podczas dzisiejszej rywalizacji. Tym bardziej, że w spokoju mogli przygotować, ponieważ mają pewne w TOP 4.

Roma natomiast nie wygrała żadnego z czterech ostatnich spotkań. W dodatku musieli uznać wyższość w ostatniej kolejce z Cagliari. Dodać do tego trzeba również bardzo słabą grę w obronie tego zespołu. Nie zachowali czystego konta, ani razu w czterech ostatnich meczach.

Superbet bonus bez wpłaty własnej od STS

Villareal – Arsenal

Kanonierzy na pewno nie znajdują się w swojej dyspozycji. Chociaż nieco lepiej radzą sobie w ostatnich tygodniach, ale z drugiej strony nie mierzyli się z wymagającymi rywalami. Teraz czeka ich na pewno trudne zadanie.

Villarreal niewątpliwie ma nieco więcej atutów w tym meczu. Po pierwsze grają na własnym obiekcie. Po drugie ich gra jest dużo lepsza. Poza tym solidnie radzą sobie w obronie, a do tego mają sporo atutów w ofensywie. Nie można zapominać, że trenerem Villarealu jest Emery, który ma „patent” na wygrywanie tych rozgrywek.’

MeczTypKursBukmacher
Manchester United – Roma11.53Fortuna
Villareal – Arsenal LondynDNB 11.84Fortuna
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie – 26 kwietnia. Pewniaki dnia
Następny artykułTypy bukmacherskie – 12 maja (środa). Pewniaki na dziś
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)