Na sobotę, tj. 5 czerwca zaplanowano spotkania trzeciej rundy turnieju French Open. Jedno z dzisiejszych potyczek będzie to rywalizacja pomiędzy Konteveit z Światek. Zobacz darmowe typy na ten mecz.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Nie da się ukryć, że faworytką i to dosyć wyraźną według bukmacherów jest Polka, która obecnie zajmuje dziewiąte miejsce w rankingu. Natomiast jej najbliższa rywalka to obecnie trzydziesta pierwsza rakieta żeńskiego tenisa.

Patrząc na dyspozycję obu tych zawodniczek na clayu to na pewno przemawia ona za Polką. Iga wygrała dziesięć meczy i przegrała jedno spotkania. Anett natomiast pięciokrotnie wygrywała i dwa razy z kortu schodziła, jako przegrana.

Polka rozgrywa kapitalny turniej. I z taką grą, jaką prezentowała w poprzednich meczach spokojnie stać ją na wygraną” – pisze typer portalu betonline.net.pl

STS bonus bez wpłaty własnej 2021

Trzeba zaznaczyć, że Świątek znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji, gdzie to wygrywa mecz za meczem. Do tej imprezy przystąpiła po wygranej w Rzymie. Również w swoich dwóch występach podczas French Open nie dała najmniejszych szans rywalom, gdzie wygrała z Juvan oraz Peterson szybko w dwóch setach.

Kontaveit natomiast już tak dobrych i porywających wyników nie osiąga. Już mogła odpaść w pierwszej rundzie Roland Garros, gdzie to ostatecznie udało się jej wygrać 2-1 z Golubić. W drugim starciu było nieco lepiej, ponieważ ogrywała Mladenović.

Spotkanie Kontaveit – Swiatek można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Kontaveit – Swiatek21.46Fortuna
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie – 30 maja (niedziela). Darmowe pewniaki
Następny artykułKod promocyjny u legalnego bukmachera eWinner
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)