We wtorek 8 czerwca panie będą rywalizować podczas spotkań pierwszej rundy podczas turnieju w Bol. Jedno z tych potyczek będzie to mecz, w którym po przeciwnych stronach siatki pojawią się Sara Errani i Jana Fett. Faworytką tego meczu jest ta pierwsza zawodniczka.

Skuteczne typy z tenisa na dzisiaj za darmo

Skuteczne typy z tenisa na dzisiaj za darmo

Patrząc na ranking obu tych zawodniczek to dużo lepiej wygląda po stornie Sary Errani, która zajmuje sto piątą pozycję. Natomiast jej rywalka jest sklasyfikowana ponad sto miejsc niżej.

Również gra na clayu jest to mocna strona Sary, która na tej nawierzchni zdecydowanie lepiej radzi sobie od rywalki. Owszem obecny sezon może nie jest do końca dobry dla Włoszki, ale trzeba powiedzieć, ze pod względem doświadczenia i ogrania zdecydowanie lepiej to wygląda.

Errani swoje najlepsze gry ma już za sobą. Jednak podczas takich pojedynków, jak ten dzisiejszy powinna wygrać i to bez większych problemów” – pisze typer portalu betonline.net.pl

STS bonus bez wpłaty własnej 2021

Errani ma dobre wspomnianej z turnieju w Bol, ponieważ podczas swoich ostatnich występów zachodziła do półfinału i ćwierćfinału tej imprezy. W ostatnich swoich występach również całkiem dobrze radziła sobie w Parmie oraz Rzymie.

Fett jest to zawodniczka, która można powiedzieć, że jedynie na poziomie ITFów jest wstanie notować całkiem przyzwoite rezultaty. Jednak podczas rywalizacji z mocniejszymi zawodniczkami.

Spotkanie Errani – Fett można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Errani – Fett11.52Fortuna

Poprzedni artykułKod promocyjny u legalnego bukmachera eWinner
Następny artykułEURO 2020: Darmowe typy na mecz Dania – Finlandia – 12 czerwca
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)