W czwartek 14 stycznia zostanie rozegrane zaległe spotkanie w greckiej Super League. Na Peristeri Stadium dojdzie do rywalizacji pomiędzy Atomitosem z Lamią. Faworytami Tego meczu są gospodarze i nie powinni mieć większych problemów z wygraniem tego meczu.

Atromitos – Lamia: Typy bukmacherskie, analiza meczu

Atromitos – Lamia: Typy bukmacherskie, analiza meczu

Atromitos owszem nie należy do solidnych zespołów w lidze. Jednak trzeba powiedzieć, że mają szanse na TOP 6 i tym samym walkę w grupie Mistrzowskiej. Jednak chcąc to osiągnąć to na pewno takie mecze, jak te muszą wygrywać.

Tym bardziej, że w tym starciu przyjdzie im zmierzył się z jedną z najsłabszych drużyn w lidze. Piłkarze Lamii zgromadzili do tej pory zaledwie pięć punktów co daje im ostatnie miejsce w lidze. I trzeba śmiało powiedzieć, że znacząco odstają od rywali.

„Gospodarze na pewno mają znacznie większe możliwości na wygranie tego meczu. Na pewno jest to dla nich idealna okazja na poprawę bilansu punktowego” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE w 2021

W dodatku nastroje na pewno u gospodarze są bojowe. Bowiem w dwóch ostatnich meczach punktowali z czołowymi zespołami w lidze. Najpierw pokonali PAOK 3-2, zaś kilka dni temu zremisowali z OFI. Chociaż trzeba zaznaczyć, że podopieczni Canadiego byli bardziej aktywniejszą drużyną od swoich rywali. Stwarzali sobie dogodne sytuacje do strzelania bramki, ale nie potrafili ich wykorzystać.

Dodać trzeba również fakt, że pod względem doświadczenia, możliwości, czy też potencjału zdecydowanie przewyższają swoich rywali. Podczas tego meczu na pewno czeka ich łatwiejsze zadanie, ponieważ Lamia gra fatalnie. Zarówno w ofensywie, ale i defensywie, gdzie to stracili najwięcej bramek. Do tego regularnie ponoszą porażki. W ostatnim meczu grali z AEK, gdzie byli tłem dla sowich rywali. Przez cały mecz stworzyli sobie zaledwie dwie sytuacje bramkowe.

Reasumując, faworytami tego meczu niewątpliwie są gospodarze. Ekipa Atromitosu przewyższa swoich rywali pod każdym względem rywali i powinni to wykorzystać w tym starciu.

Spotkanie Atromitos – Lamia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Atromitos – Lamia11.62Fortuna
Atromitos – LamiaBTTS – NIE1.70Fortuna

Poprzedni artykułTypy bukmacherskie – 12 stycznia (wtorek)
Następny artykułTypy bukmacherskie – 15 stycznia. Skuteczne pewniaki za darmo.
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)