Jedno z sobotnich pojedynków w ramach rozgrywek PKO Ekstraklasy będzie to rywalizacja pomiędzy Radomiaka Radom z Legią Warszawa. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z PKO Ekstraklasy

Darmowe pewniaki na dzisiaj z PKO Ekstraklasy

Niewątpliwie na papierze Legia wygląda zdecydowanie lepiej od Radomiaka. Ekipa Wojskowych jest znacznie mocniejszym zespołem od swoich rywali, ale z drugiej stronie nie spodziewam się tutaj zbytnio porywającego pojedynku.

Po pierwsze Legia cały czas walczy o Ligę Mistrzów. A już w przyszłym tygodniu Wojskowi zmierzą się z Dinanem i na pewno Michniewicz wszystkie siły „rzuca” na temto spotkanie. W związku z tym dojdzie do roszad w tym zespole.

Po drugie Radomiak na pewno nie będzie tutaj forsować tempa. Bowiem znają swoje miejsce w szeregu. To wszystko sprawia, że na pewno będą nastawieni w tym starciu na defensywę, bowiem dla nich jeden punkt w takiej rywalizacji to ogromny sukces.

Superbet bonus bez wpłaty własnej od STS

Reasumując, nie spodziewam się tutaj zbytnio porywającego pojedynku. A to wszystko powinno również przełożyć się na sytuacje bramkowe i same bramki podczas tej rywalizacji.

Spotkania Radomiak Radom – Legia Warszawa można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Radomiak Radom – Legia WarszawaDNB1.47BetFan
Poprzedni artykułTypy na dzisiaj z tenisa – 29 lipca (czwartek)
Następny artykułEl. Ligi Mistrzów: Spartak Moskwa – Benfica: Typy i bonusy – 4 sierpnia (środa)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)