W piątek 16 kwietnia zostaną rozegrane spotkania ćwierćfinałowe podczas turnieju w Monte Carlo. Jedno z dzisiejszych potyczek będzie to rywalizacja pomiędzy Danielem Evansem z Davidem Goffinem.

Darmowe pewniaki z tenisa na dzisiaj

Darmowe pewniaki z tenisa na dzisiaj

Przynajmniej dla mnie zdecydowanym faworytem tej rywalizacji jest Goffin i to on powinien zagrać w półfinale tej imprezy. Owszem Evans sprawił dwie niespodzianki podczas tego turnieju. Jednak trudno uwierzyć, aby stać jego było na kolejną.

Owszem Evans wczoraj rozegrał dobry mecz z Djoko, gdzie to niespodziewanie go wygrał. Jednak trzeba podkreślić, ze Serb na pewno koncentrował się na występie w przyszłym tygodniu Belgradzie, gdzie to będzie chciał na pewno wygrać tą imprezę.

Goffin niewątpliwie ma zdecydowanie więcej atutów w porównaniu do swojego rywala w celu odniesienia zwycięstwa. I jeśli zagra na swoim poziomie to stać go na pewno na wygraną” – pisze typer portalu betonline.net.pl

STS bonus bez wpłaty własnej 2021

Belg jest to zawodnik, który jest niezywkle dobrze ograny na mączce. Na tej nawierzchni prezentuje się bardzo dobrze. Dodać do tego trzeba, że podczas tej imprezy prezentuje się całkiem dobrze, ponieważ kolejno ogrywał takich zawodników jak Cilicia, Cecchinato i Zvereva, serwując dwóm pierwszym seta 6:0.

Umiejętności na pewno również są po stronie Goffina, ale i także ogranie na mączce. Evans niewątpliwie przystąpi nieco na fali ostatnich zwycięstw. Chociaż sam dobrze wie, że wynik jaki tutaj osiągnął jest zdecydowanie powyżej jego możliwości.

Spotkanie Evans – Goffin można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Evans – Goffin11.62Fortuna
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie z Esportu na dzisiaj – 13 kwietnia
Następny artykułTypy bukmacherskie – 21 kwietnia (środa). Pewniak na dziś
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)