Już we wtorkowy wieczór poznamy pierwsze drużyny, które wywalczyły sobie awans gry w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Jedno z tych spotkań będzie to rywalizacja pomiędzy Ferencvaros z Molde. Faworytami tego meczu są gospodarze i to śmiem twierdzić, że ich zobaczymy w kolejnej rundzie.

Typy i analiza meczu Ferencvaros – Molde

Typy i analiza meczu Ferencvaros – Molde

Warto jest już na samym wstępie, że pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 3-3. Chociaż trzeba powiedzieć, że większy niedosyt po tamtym starciu czuje ekipa z pewnością z Węgier, która przecież już prowadziła 2-0.

Pojedynek rewanżowy rozegrają na własnym obiekcie więc mają dobrą okazję do przypieczętowania awansu. Tym bardziej, że Molde na wyjazdach gra bardzo słabo. Wygranie spotkania przychodzi dla nich z wielkim trudem. Bierze się to z tego, że tracą sporo bramek. Fakt, że w piętnastu meczach zachowali zaledwie raz czyste konto jest tego najlepszy dowodem.

Natomiast zespół Ferencvaros nie jest doceniany przez wielu. Jednak ta drużyna już w poprzednim sezonie zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, gdzie to grała z dobrym efektem w europejskich pucharach. Przede wszystkim miało to miejsce na własnym obiekcie.

Dodać do tego trzeba, że ekipa węgierka jest dużo lepiej ułożona na boisku. Prezentują bardziej solidniejszy futbol, a co najważniejsze ich schematy gry wypracowane na treningach przekładają się na mecze.

STS bonus bez wpłaty własnej

Dodać do tego trzeba również to, ze gospodarze będą mieli przewagę psychiczną z pierwszego meczu. I to właśnie piłkarze Molde chcąc myśleć o awansie „muszą gonić” wynik. A na pewno nie będzie to takie proste, bowiem ekipa Ferencvaros stanowi solidny kolektyw.

Reasumując, drużyna Ferencvaros według nie nie powinna mieć większych problemów tutaj z wypracowaniem sobie awansu do kolejnej rundy. Prezentują większy potencjał, ale też grając u siebie powinni tylko przypieczętować awans.

MeczTypKursBukmacher
Ferencvaros – MoldeDNB 11.55STS
Poprzedni artykułTyp dnia: Inter – Fiorentina – 26 września [sobota]
Następny artykułTyp dnia: Raków Częstochowa – Wisła Płock – 2 października [piątek]
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)