Śmiało można powiedzieć, że jedno z czwartkowych spotkań, które najbardziej Lidze Europejskiej będzie to pojedynek pomiędzy Lechem Poznań z Benficą. Owszem bukmacherzy w roli faworytów stawiają tutaj przyjezdnych. Jednak śmiem twierdzić, że bramki w tym meczu powinny paść z jednej, ale i drugiej strony.

Typy z Ligi Europy na dzisiaj

Typy z Ligi Europy na dzisiaj

Zaczynając od Lecha. Kolejorz osiągnął i tak bardzo dużo awansując fo fazy grupowej Ligi Europy. A mało kto można powiedzieć, że się spodziewał, aby taki sukces Lechowi się udał. Tym bardziej, że po drodze podopieczni Żurawia nie mieli łatwych rywali,a do tego grali wszystkie mecze na wyjazdach.

Jednak trzeba podkreślić, że Kolejorz prezentował się bardzo dobrze w ofensywie. Piłkarze Lecha nie mieli żadnych problemów ze stwarzeniem sobie sytuacji bramkowych, które zresztą potrafili je wykorzystać i zamieniać na bramki.

Największy atut Lecha była to ofensywa w tym elemencie podopieczni Żurawia stanowili solidny kolektur. Piłkarze wzajemnie się uzupełniali. Do tego widać, że dobrze piłkarze się rozumieją w tej formacji. W dodatku mają bardzo dobrych piłkarzy, ponieważ mozńża być pewnym, że nie raz Tiba, Moder, Puchacz, Ramires, Kamiński, czy Ishak będą wstanie wypracować sytuacje bramkowe. Mało tego każdy z nich ma możliwości na strzelenie bramki.

STS bonus bez wpłaty własnej

Benfica na pewno jest zdecydowanie mocniejszym zespołem i to w każdej formacji. Również patrząc na doświadczenie obu tych drużyn również zdecydowanie lepiej wygląda po stornie Portugalczyków. Przecież przyjezdni tego meczu co sezon regularnie występują w meczach europejskich.

Jeśli idzie o jakość gry, czy styl to również można powiedzieć, że są to atuty przyjezdnych. Benfica w swoich szeregach ma dużo lepszych piłkarzy o większym potencjale, czy możliwościach. W dodatku są znacznie lepiej wyszkoleni technicznie i to powinno być widoczne w tym meczu.

Przebieg tej rywalizacji przecież nie jest trudny do przewidzenia, ponieważ to właśnie Benfica będzie przeważała przez większość rywalizacji. Natomiast Lech skupi się na kontrach i stałych fragmentach gry. A trzeba przyznać, że taki styl gry odpowiada Lechowi.

MeczTypKursBukmacher
Lech Poznań – Benficaover 2.51.77BetFan
Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot to szansa na 40 000 PLN za obstawianie PKO Ekstraklasy
Następny artykułHygge – sztuka dobrego życia według Duńczyków
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)