Przed nami mecze w grze Counter – Strike Blast Premier: Spring. Jedno z trzech dzisiejszych pojedynków będzie to rywalizacja pomiędzy Liquid z Dignitas. Początek tej rywalizacji zaplanowano na godzinę 18:30.

Darmowe pewniaki z Esportu

Darmowe pewniaki z Esportu

Śmiało można powiedzieć, że faworyt tej rywalizacji jest tylko jeden. Jest im drużyna Liquid i trudno spodziewać się innego scenariusza. Z pewnością ta drużyna ten mecz wygra i to w dwóch mapach.

Różnica na samym wstępie warto jest dodać, że jest dosyć spora. Co zresztą widać jest po wynikach, Ekipa Liquid należy do czołowych zespołów na Świecie. Obecnie zajmuje przecież siódme miejsce. Dla porównania zespół Dingitas to trzydziesta czwarta drużyna.

Faworyt tego meczu jest tylko jeden. Jest im drużyna Liquid i jeśli zagra ona na swoim poziomie to nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraniem tego starcia” – pisze typer portalu betonline.net.pl

STS bonus bez wpłaty własnej 2021

Dodać trzeba również zdecydowaną lepszą drużyny Liquid, która regularnie wygrywa swoje mecze. Podczas ostatnich potyczkach dosyć regularnie punktowali. A do tego przecież nie mieli łatwych rywali, ponieważ mierzyli się kolejno z Virtus.pro, Evil, czy Endpoint.

Tego na pewno nie można powiedzieć o zespole Dignitas, który ma spore problemy z punktowaniem. Podczas ostatnich pięciu meczach udało im się wygrać raz. A warto jest dodać, że nie mieli trudnych przeciwników, ponieważ mierzyli się chociażby z HAVI, Sinners, czy też Winstrike.

Nadmienić jest również inny istotny aspekt, a mianowicie obie drużyny grały ze sobą dwukrotnie i za każdym razem lepsi okazali się zawodnicy Liquid, którzy dzisiaj powinni również sięgnąć po zwycięstwo.

Spotkanie Team Liquid – Dignitas można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Team Liquid – Dignitas11.62Fortuna
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie – 12 kwietnia (poniedziałek). Pewniak dnia
Następny artykułTypy bukmacherskie na dzisiaj za darmo – 16 kwietnia
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)