Przed nami spotkania ćwierćfinałowe podczas turnieju ATP w Doha. Jedno z dzisiejszych pojedynków będzie to konfrontacja pomiędzy Basilashvilim z Federerem. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Szwajcar.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Nie da się ukryć, ze zdecydowanie lepszym zawodnikiem jest Roger i w każdym elemencie góruje nad swoim rywalem. Pomimo, że Szwajcar ma już swoje lata to cały czas jest spora różnica w rankingu pomiędzy tymi zawodnikami, a dzieli ich prawie czterdzieści pozycji!

Basilashvili trzeba powiedzieć, że chyba sam się nie spodziewał tak dobrego występu podczas tej imprezy. Bowiem regularnie we wcześniejszych turniejach odpadał w pierwszych rundach. I to co istotne nie miał przecież zbyt wymagających rywali, a w dodatku nie wygrywał nawet jednego seta!

Roger wraca do gry po blisko rocznej przerwie. Na pewno nie jest w swojej najlepszej dyspozycji, ale podczas takich pojedynków, jak te musi wygrywać” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet bonus bez wpłaty własnej od STS

Fedex można powiedzieć, że miał wczoraj nieco problemów w pojedynku z Evansem, ale ostatecznie udało mu się go wygrać. Jednak trzeba też zaznaczyć, że z każdym meczem Szwajcar będzie grał coraz lepiej. A na pewno jest głodny gry, ale i również sukcesów.

W dodatku śmiem twierdzić, że Basilashvili nie powinien postawić takich trudnych warunków co Evans,. tym bardziej, ze na betonie nie gra zbyt porywająco. A do tego jego dyspozycja pozostawia wiele do życzenia.

Reasumując, faworyt tego spotkania jest tylko jeden. Rzecz jasna jest im Federer, który nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraniem tego meczu.

Spotkanie Basilashvili – Federer można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Basilashvili – Federer11.31Fortuna
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie za darmo – 9 marca. Pewniaki na dziś
Następny artykułTypy bukmacherskie za darmo – 19 marca. Pewniaki na dziś
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)