Jedyne dzisiejsze spotkanie w drugiej Bundeslidze będzie to pojedynek pomiędzy HSV z Osnabruk. Faworytem tego meczu niewątpliwie są gospodarze i nie powinni mieć tutaj żadnych problemów z wygraną.

HSV – Osnabruck: Typy bukmacherskie, analiza meczu, kursy, stream

HSV – Osnabruck: Typy bukmacherskie, analiza meczu, kursy, stream

Gospodarze trzeba śmiało powiedzieć, że w tym sezonie walczą o powrót do najwyższej fazy rozgrywkowej w Niemczech. Owszem są sklasyfikowani na drugiej pozycji, ale trzeba podkreślić, że ich przewaga nad piątym zespołem wynosi tylko dwa punkty. Jednak w przypadku wygranej awansują na fotel lidera.

A niewątpliwie są na dobrej drodze, żeby to osiągnąć. Znajdują się w dobrej dyspozycji. Wygrali cztery z pięciu ostatnich mecz, utrzymują cały czas dobry poziom, Mają dzisiaj dobrą okazję do zrewanżowania się za ostatni pojedynek, w którym niespodziewanie zremisowali z Nurnbergą.

HSV liczy na powrót na „salony”. Jak pokazują rezultaty osiągane przez te zespół mają spore szanse na awans.” – pisze typer portalu betonline.net.pl

STS bonus bez wpłaty własnej 2021

Pod względem doświadczenie, potencjału, możliwości, czy tez organizacja gry przewyzszają swoich przeciwników i to dosyć wyraźnie. Z pewnością teraz będą chcieli to potwierdzić. Warto jest zaznaczyć, że żadna z drużyn w lidze nie strzeliła więcej bramek od nich. W ofensywie kapitalnie się spisuje Terodde, który strzelił już szesnaście bramek. Co jest zdecydowanie najlepszym wynikiem.

Przyjezdni mają bliżej do strefy spadkowej niż do czołowych miejsc. Jednak można spodziewać, że będą walczyć o miejsca na początku drugiej dziesiątki. Podczas ostatnich meczy nie szyło im za dobrze. Częściej przegrywali niż punktowali. W dodaktu atmosfera w zespole nie jest najlepsza po ich ostatnim meczu, gdzie przegrali z Kickers.

Reasumując, póki co gospodarze znacząco przewyzszają drużynę gości i radzą sobie zdecydowanie lepiej. Jeśli nie zlekceważą przeciwników i zagrają na swoim poziomie to spokojnie powinni wywalczyć komplet punków.

Spotkanie HSV – Osnabruck można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
HSV – Osnabruck11.46Fortuna
HSV – Osnabruckover 2.51.54Fortuna
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie – 15 stycznia. Skuteczne pewniaki za darmo.
Następny artykułTypy bukmacherskie za darmo – 24 stycznia. Pewniak na dziś
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)