Jedyne piątkowe spotkanie w francuskiej Ligue 1 bezie to rywalizacja pomiędzy St. Etienne z Monaco. Ameryki tutaj chyba nie odkryję twierdząc, że faworytami tego spotkania są przyjezdni. I jedynie wymiar zwycięstwa jest tutaj kwestią otwartą.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z piłki nożnej

Darmowe pewniaki na dzisiaj z piłki nożnej

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest niewątpliwie bardzo duża. Co pokazuje ligowa tabela, gdzie obie ekipy dzieli ponad dwadzieścia punktów. Do tego wspomniane zespoły grają o zupełnie inne cele w tym sezonie.

Monaco po serii wygranych meczy nie wygrało dwóch ostatnich starć. Jednak niewątpliwie liczą wreszcie na zwycięstwo. Przed tygodniem dzielnie walczyli z Lille, czyli liderem Ligi. A pomimo to spotkanie zakończyło się wyłącznie bezbrakowym remisem.

Monaco trzeba powiedzieć, że swoich najbliższych rywali przewyższa i to bardzo znacznie. Jeśli podczas tego pojedynku ta ekipa zagra na swoim poziomie to nie powinni mieć najmniejszych problemów z zanotowaniem zwycięstwa” – pisze typer portalu

Betclic kod promocyjny 2021

A trzeba dodać, że podopieczni Kovaca maja ogromny potencjał w ofensywie. NIe mają najmniejszych problemów ze stwarzanie sobie sytuacji bramkowych, które zamieniają na bramki. Tym bardziej, że w swoich szeregach mają bardzo dobrych zawodników, jak Ben Yedder, Volland, Golovin, czy też Fofana.

Gospodarze najlepszą do jednych z najslabszych drużyn w lidze. Dodać trzeba, że mogą mieć również spore problemy z utrzymaniem się w lidze. Bowiem obecnie mają tylko sześć punktów przewagi nad strefą spadkową. Dodać trzeba również inny istotny aspekt, a dokładnie mówiąc przeciętną grę w ofensywie. Bowiem jedynie ekipy Dijon i Nimes strzeliły od nich mniej bramek.

Reasumując, faworytami tego meczu są piłkarze Monaco. Podopieczni Kovaca przewyższają swoich rywali niewątpliwie minimum o jedną klasę. I jeśli nie zlekceważą swoich przeciwników to spokojnie powinni wygrać ten mecz.

Spotkanie St. Etienne – Monaco można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
St. Etienne – MonacoDNB 1.41Fortuna
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie za darmo – 11 marca. Pewniaki na dziś
Następny artykułTypy bukmacherskie za darmo – 24 marca. Pewniaki na dziś
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)