Jedyne piątkowe spotkanie w hiszpańskiej LaLiga będzie to rywalizacja pomiędzy Levante z Huesca. Niewątpliwie faworytami tego meczu są gospodarze i trudno uwierzyć, aby mogliby ten mecz przegrać.

Typ i analiza meczu Levante – Huesca

Typ i analiza meczu Levante – Huesca

Na początku trzeba dodać, że różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest bardzo duża. Co zresztą pokazują to ligowa tabela, gdzie obie drużyny dzieli, aż czternaście punktów.

Huesca niewątpliwie jest to główny faworyt do spadku. Ta drużyna nie wygrała żadnego z czterech ostatnich starć. I można powiedzieć, że nic nie zapowiada nagłego ich poprawy gry. Tym bardziej, że w ostatnim meczu bezbramkowo zremisowali z Osasuną.

Trzeba powiedzieć, że różnica pomiędzy tymi zespołami jest dosyć spora. Jeśli gospodarze zagrają na swoim poziomie to powinni ten mecz wygrać” – pisze typer portalu betonline.net.pl

STS bonus bez wpłaty własnej 2021

Piłkarze Levante trzeba powiedzieć, że dużo lepiej prezentując się od swoich rywali. Owszem nie zawsze wyniki są przekonujące, ale gra może ich momentami się podać. A przede wszystkim z słabszymi zespołami.

Warto jest zaznaczyć, że Huesca straciła najwięcej bramek. A wcale nie lepiej to wygląda to w ofensywie, gdzie strzelenie goli przychodzi im z wielkim trudem. Patrząc na gospodarzy to przede wszystkim dużo lepiej radzą sobie w ofensywie, gdzie regularnie strzelają bramki.

Reasumując, lepiej sytuacja wygląda po stronie gospodarzy. Levante przewyższa swoich rywali i do całkiem sporo. I podczas dzisiejszego meczu powinni to potwierdzić.

Spotkanie Levante – Huesca można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Levante – Huesca1x1.37Fortuna
Poprzedni artykułJaki jest bonus powitalny w Etoto 2021?
Następny artykułTypy bukmacherskie – 12 kwietnia (poniedziałek). Pewniak dnia
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)