Przed nami pierwsze mecze podczas turnieju ATP w Rotterdamie. Jedno z dzisiejszych pojedynków będzie to konfrontacja pomiędzy Coricem z Van De Zandschulpem. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, ze faworytem tego meczu jest ten pierwszy.

Pewniaki bukmacherskie na dzisiaj

Pewniaki bukmacherskie na dzisiaj

Na samym wstępie warto jest dodać ogromną różnicę klas pomiędzy tymi zawodnikami. Coraz to obecnie dwudziesta szósta rakieta męskiego tenisa, zaś Holder sklasyfikowany jest na sto czterdzieści siódmej pozycji.

To już najlepiej pokazuje, jak ogromna przepaść jest pomiędzy tymi tenisistami. Możliwości, talent, czy też doświadczenie przemawiają za Coricem, który to w dodatku jest o rok młodszy od swojego przeciwnika.

Coric niewątpliwie podczas rywalizacji z Van De Zandschulpem nie powinien mieć tutaj większych problemów z wygraną. W każdym elemencie góruje nad rywalem i musi to jedynie potwierdzić na korcie” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet bonus bez wpłaty własnej od STS

Choart teraz na pewno liczy na dużo lepsze występyu niż to maiło miejsce podczas Australian Open. Bowiem wówczas dosyć sensacyjnie i niespodziewanie przegrał swoje spotkanie w drugiej rundzie z McDOnaldem. Jednak można wziąć poprawnę, że na harcie nie zawsze gra mu „leżała”. Dzisiaj powinno być dla tego zawodnika dużo łatwiej. Tym bardziej, że rywal również do najmocniejszych nie należy.

Van De Zandschulp jest to zawodnik o dużo mniejszym potencjale i umiejętnościach. Warto jest dodać, ze podczas trzech ostatnich turniejów w Rotterdamie, ani razu nie przeszedł przez kwalifikacje. Przed tygodniem występował w eliminacjach do turnieju w Montepllier, których to nie przeszedł. Będąc faworytem z Berrerem musiał uznać wyższość rywala.

Reasumując, faworytem tego spotkania przynajmniej dla mnie jest Coric. I jeśli nie uda się Chorwatowi wygrać tego pojedynku to można powiedzieć, że będzie to spora niespodzianka.

Spotkanie Coric – Van De Zandschulp można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Coric – Van De Zandschulp11.34Fortuna
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie za darmo – 25 lutego. Pewniaki na dziś
Następny artykułTypy bukmacherskie za darmo – 9 marca. Pewniaki na dziś
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)