Czas na dokończenie spotkań pierwszej rundy turnieju pań w Miami. W jednym z wtorkowych starć po przeciwnych stronach siatki pojawią się Kristina Mladenović z Daniellle Collins.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Faworytką tej rywalizacji niewątpienie jest Collins i przynajmniej dla mnie będzie to spore zaskoczenie, jak ona nie odniesie zwycięstwa podczas tej potyczki. Owszem Mladenović posiada spory potencjał i doświadczenie. Jednak trzeba przyznać, że od dłuższego czasu radzi sobie niezwykle przeciętnie. Ciężko jest jest wskoczyć na wyniki chociażby przed dwóch sezonów.

To wszystko sprawia, że cały czas spada w rankingu obecnie zajmuje już pięćdziesiąt szóste miejsce. I można powiedzieć, że nie widać, żądnej poprawy w jej grze, ponieważ dosyć regularnie ponosi porażki. W tym sezonie rozegrała już siedem spotkań i zanotowała zaledwie dwa godne wyniki. Trzecią rundę w AO ćwierćfinałowy ltonie. Jednak nie raz tonowała dosyć bolesne porażki, jak chociażby ta ostatnią podczas turnieju w Petersburgu, gdzie przegrała mecz z Gasparyan.

Collins do rywalizacji z Mladenović przystąpi, jako wyraźna faworytka. I jeśli podczas tej rywalizacji zaprezentuje się na swoim poziomie to nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraną” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE w 2021

Zupełnie inna sytuacja obecnie jest u Cillins niż Mladenović. Bowiem ta zawodniczka każdym swoim występie można powiedzieć, że radzi sobie dobrze. To wszystko sprawia, ze z tygodnia na tydzień poprawia swoją pozycję w rankingu.

Trzeba równe iż powiedzieć, że w żadnym z turnieju jeszcze nie zawiodła, gdzie to zanotowała już w tym roku dwa ćwierćfinały i półfinał! Na pewno liczy również na dobry wynik w tym turnieju. Tym bardziej, że w poprzednich latach w Miami grało jej się dobrze.

Spotkanie Mladenovic – Collins można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Mladenovic – Collins21.47Fortuna
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie za darmo – 19 marca. Pewniaki na dziś
Następny artykułJaki jest bonus powitalny w Etoto 2021?
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)