W czwartek 25 lutego poznamy pierwszego ekipy, które zagrają w 1/8 finału Ligi Europy. Jerdno z nich będzie miało miejsce na San Siro w Mediolanie, a tam miejscowa drużyna AC Milan podejmie Crveną Zevezdę. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 21:00.

Darmowe typy bukmacherskie na mecz Milan – Crvena zvezda

Darmowe typy bukmacherskie na mecz Milan – Crvena zvezda

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się remisem 2-2. Chociaż na pewno większy niedosyt po tamtym spotkaniu czuje ekipa Milanu, która grała w przewagę, a bramkę straciła w doliczonym czasie gry. Jednak z pewnością podopieczni Poliego są na lepszej dyspozycji przed pojedynkiem rewanżowym, bowiem nawet remis 1-1 daję im awans.

Śmiało można powiedzieć, że piłkarze Crveny sprawili spore problemy Milanowi w pierwszym meczu. Potrafili stworzyć sobie dobre okazje do strzelania bramki. Przypomnieć jest warto, że Chorwaci oddali więcej celnych strzałów na bramkę rywali od Włochów. Jednak trzeba również dodać, że ten zespół chcąc teraz liczyć na awans musi przynajmniej zagrać na takim poziomie co przed tygodniem.

Można powiedzieć, że ekipa Poliego nie zagrała super meczu z Crveną. Spokojnie stać piłkarzy Poliego na dużo lepszą grę niż to było przed tygodniem” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet bonus bez wpłaty własnej od STS

Jeśli zobaczymy na wyniki w ostatnich tygodniach ekipy Poliego to może nie są one najlepsze. Jednak ta ekipa prezentowała się przez dłuższy okres czasu niezwykle solidnie. Ekipa Milanu przede wszystkim nie odpuszcza, gra do końca o korzystny charakter. Swoja braki nadrabiają ambicją i wolą walki.

Owszem wyniki ekipa Crveny notuje całkiem dobre. Jednak w żadnym wypadku nie można porównania obu tych lig. Milan niewątpliwie ma więcej indywidualności w swoich szeregach jak chociażby Ibrahivića, który jest wstanie dać zwycięstwo i przypieczętować awans swojej drużynie.

Spotkanie Milan – Crvena zvezda można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Milan – Crvena zvezda11.48Fortuna
Milan – Crvena zvezdaover 2.51.71Fortuna
Poprzedni artykułPewniaki z Ligi Mistrzów na dzisiaj – 16 lutego
Następny artykułTypy bukmacherskie za darmo – 2 marca. Pewniaki na dziś
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)