Przed nami mecze drugiej rundy turnieju Pań w Dubaju. Jedno z wtorkowych pojedynków będzie to konfrontacja pomiędzy Svilotiną z Kuznetsovą. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytką jest ta pierwsza i nie powinna mieć tutaj żadnych większych problemów z wygraną.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Różnica klas pomiędzy obiema tymi zawodniczkami jest bardzo duża. Pokazuje to również ranking WTA. Elina zajmuje piąte miejsce, zaś jej rywalka sklasyfikowana jest na początku piątek dziesiątki.

Dodać trzeba również inny czynnik. A dokładnie mówiąc Kuznetsova swoje najlepsze lata gry ma już za sobą Na pewno jest dla tej zawodniczki bardzo cieżko walczyć z tak czołowymi zawodniczkami, jak również Elina. Co zresztą pokazują ostatnie jej wyniki. W tym sezonie odpadłą w drugiej rundzie w AO. Nastepnie opadła w pierwszej rundzie.

Kuznetsova jest to doświadczona zawodniczka, ale trzeba dodać, że już nie gra na swoim poziomie, jak to miało miejsce w minionych latach” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet bonus bez wpłaty własnej od STS

Svitlona prezentuje zdecydowanie lepszą dyspozycję od swojej rywali. Zresztą to widoczne jest podczas ostatnich meczy, jak radzi sobie bardzo dobrze. Do tej pory notowała regularnie ćwierćfinał. W Australian Open doszła do czwartej rudy. Widać, ze znajduje się w dobrej dyspozycji. Grająć na hardzie co sezon prezentuje dobra dyspozycję i na pewno będzie chciała również potwierdzić to w tym meczu.

Kuznetsova rozegrała jedno spotkanie w tym turnieju, gdzie nie to nie pokazała nic wybitnego. Jednak ostatecznie wygrała 2-1, gdzie to miała spore wahania swojej dyspozycji.

Reasumując, faworytką tego meczu niewątpliwie jest Svitoliona, która nie powinna mieć zbyt większych problemów z wygraniem tego meczu. Wszystkie atuty Eliana ma po swojej stornie i pozostaje to tylko potwierdzić to w tym meczu.

Spotkanie Svitolina – Kuznetsova można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Svitolina – Kuznetsova11.31Fortuna
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie za darmo – 2 marca. Pewniaki na dziś
Następny artykułTypy bukmacherskie za darmo – 11 marca. Pewniaki na dziś
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)