W sobotę 19 października jedno ze spotkań w angielskiej Premier League będzie to rywalizacja pomiędzy Chelsea z Newcastle. The Blues póki co zaskakują wszystkich pozytywne. Czy uda się tej ekipie dopisać kolejne punkty do swojego konta?

Darmowe pewniaki z piłki nożnej na dzisiaj

Darmowe pewniaki z piłki nożnej na dzisiaj

Poza tym w niemieckiej Bundeslidze czeka nas hit: Borussia Dortmund podejmie Borussię M’gladbach. Zobacz darmowe typy na te mecze.

Chelsea Londyn – Newcastle United

Sroki przede wszystkim swoją grę nastawiają na defensywę. W obronie prezentują się bardzo dobrze i nie raz tym samym sprawili problemy mocniejszym ekipom. Nie da się ukryć, że również podczas tego spotkania Newcastle będzie chciało ten atut wykorzystać.

Chelsea do tej pory nie miała większych problemów z wygraniem spotkania u siebie z Srokami. Ofensywa The Reds jest na tyle różnorodna, że powinni znaleźć nie raz sposób, żeby umieścić piłkę w bramce rywala. Tym bardziej, że The Blues ten mecz rozgrywają na własnym obiekcie, gdzie to w tym sezonie regularnie punktują.

sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty
sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty

Borussia Dortmund – Borussię M’gladbach

Źrebaki można powiedzieć, że z spotkania na spotkanie grają coraz lepiej. Przede wszystkim w ofensywie widać poprawę tego zespołu, gdzie regularnie strzelają do bramki rywala. I na pewno dobrą dyspozycję będą chcieli potwierdzić podczas tego pojedynku.

BVB mimo, że regularnie trafia do bramki to ma problemy z wygrywaniem spotkaniem. Przede wszystkim przez grę w defensywie, gdzie rywale im regularnie tafią bramki. Trudno więc spodziewać się nagłej poprawy gry tego zespołu w ofensywie.

Spotkanie z piłki nożnej można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Chelsea Londyn – Newcastle United11.33Betfan
Borussia Dortmund – Borussię M’gladbachBTS1.55 Betfan
Poprzedni artykułTyp dnia – 16 października (środa)
Następny artykułTyp dnia – 21 października (poniedziałek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)