Czas na dosyć ciekawe spotkanie w grupie B rozgrywek European Masters w grze League od Legends. Bowiem pierwsze spotkania w tych rozgrywkach rozegrają pomiędzy sobą drużyny Team LDLC z Vodafone Giants. Faworytami tego pojedynku są C drudzy, którzy można śmiało powiedzieć, że powinni dosyć pewnie wygrać ten mecz.

Team LDLC – Vodafone Giants: Typ i analiza

Team LDLC – Vodafone Giants: Typ i analiza

Różnica pomiędzy tymi zespołami jest dosyć spora. Najlepiej to pokazuje fakt, że zawodnicy Team LDLC mają za sobą zaledwie cztery spotkania. I bilans trzeba przyznać, ze nie jest, jaki porywający, ponieważ wynosi on dwa zwycięstwa i tyle samo porażek.

Natomiast, jak popatrzymy na drużynę Vodafone Giants wygląda to dużo lepiej. Obecnie ten zespół zajmuje dziewiętnaste miejsce na Świecie. Jednak najlepszy rezultat tego zespołu to szesnasta pozycja.

polski bukmacher sts oferta bonsuów 2020
Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Zawodnicy tej drużyny może nie rozegrali również ze sobą zbyt wiele spotkań. Jednak trzeba zaznaczyć, że mają bilans dużo lepszy. Sześć zwycięstw i zaledwie jedna porażka to pokazuje. Udawało im się pewnie wygrywać mecze z zespołami Fnatic oraz Rogue.

Do tego można powiedzieć, że pod względem kadrowym wszystko dużo lepiej wygląda również po stronie drużyny Vodafone Giants. Bowiem posiadają w swoich szeregach, takich zawodników, jak Razordk, Dealdy, Milica.

Reasumując, dużo lepiej to wszystko wygląda po stronie drużyny Vodafone Giants. Jeśli, ta drużyna zaprezentuje się na takim poziomie, jaki prezentowali w wcześniejszych swoich występowach to śmiało można powiedzieć, że ten mecz powinni wygrać.

Spotkanie Team LDLC – Vodafone Giants można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Team LDLC – Vodafone Giants21.43Betfan
Poprzedni artykułTyp dnia – 20 kwietnia [czwartek]
Następny artykułTyp dnia – 29 kwietnia [środa]
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)