Przed nami kolejne spotkania trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. W środę 23 października zostaną rozegrane konfrontacje jak chociażby Ajax vs Chelsea, czy też Lipsk vs Zenit.

Darmowe pewniaki z Ligi Mistrzów

Darmowe pewniaki z Ligi Mistrzów

Emocji na pewno nie zabraknie podczas tych pojedynków. Jesteśmy prawie na pólmetu tych rozgrywek, więc żadnych kalikjacji ze stronych druży nie może być.

Ajax – Chelsea

Ajax do tej pory spisuje bez zarzutów. Joden zajmują pierwsze miejsce w swojej grupie z kompletem punktów i są niewątpliwie na dobrej drodze do awansu do kolejnej rundy. Wydawało się, że Holendrzy w tym sezonie tak dobrze nie będą się spisywać, po tym jak z klubu odeszło dwóch podstawowych zawodników minionej kampanii. Jednak Ajax jak grał dobrze tak nadal to prezentuje. Mało tego można śmiało powiedzieć, że z spotkania na spotkania gają oraz lepiej.

Chelsea można powiedzieć, ze zaskakuje pozytywnie w tym sezonie. Wydawało się, ze The Blues będą skazani na porażkę w tym sezonie. Jednak nie takiego nie ma miejsca. Piłkarze Chelsea regularnie punktują. Poza tym do ich rywal również nie można się przyczepić.

Obie te drużyny przede wszystkim kapitalnie spisują się w ofensywie. NIe mają najmniejszych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych. Co za tym idzie potrafią je zmieniać na bramki. I trudno jest uwierzyć, żeby te ekipy w tym pojedynku byłby wstanie zagrać defensywie. To wszystko sprawia, że bramek podczas tego pojedynku nie powinno zabraknąć.

sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty
sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty

Lipsk – Zenit

Gospodarze tego spotkania kapitalnie rozpoczęli ten sezon. Jednak wraz z kolejnymi pojedynki było już coraz gorzej. Śmiało można powiedzieć, że piłkarze RB zgubili formę z początku sezonu, gdzie to radzili sobie całkiem obiecująco.

Zenit może nie gra jakieś porywającej piłki. Jednak jest to drużyna, która pokazała, że największym ich atutem jest kolektyw. Jako całość są bardzo mocni, a poza tym poniżej swojego poziomu nie schodzą. Jednak patrząc na możliwości tej drużyny to niezbyt dobre to wygląda w ataku, gdzie nie maja zbyt dużego potencjału.

Poza ty Rosjanie przede wszystkim w tym spotkaniu będą nastawieni na defensywę, ponieważ dla nich jeden punkt podczas tej batalii będzie sporym sukcesem. Stąd mój typ under 3.5

Spotkania Ligi Mistrzów można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Ajax – Chelseaover 2.51.60Betfan
Lipsk – Zenitunder 3.51.55 Betfan
Poprzedni artykułTyp dnia – 21 października (poniedziałek)
Następny artykułTypy dnia – 27 października (niedziela)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)