Jedno z wtorkowych spotkań w lidze rosyjskiej hokeja na lodzie będzie to rywalizacja pomiędzy CSKA z Jekaterynburgiem. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytami tego meczu są gospodarze i to właśnie oni powinni dyktować tempo w tym meczu.

Typy bukmacherskie z analizą na mecz CSKA – Jekaterynburg

Typy bukmacherskie z analizą na mecz CSKA – Jekaterynburg

Ekip CSKA nie da się ukryć, że należy do jednych z najlepszych zespołów w całej lidze. I nie od dzisiaj wiadomo ze są zaliczani, jako główni faworyci do sięgnięcia po Mistrzostwo. Na pewno możliwości, potencjał, czy jakość kadry im na to pozwala.

Również można być pewnym, że będą chcieli wykorzystać atut gry na własnym lodowisku. Do tej pory na własnej tafli lodu ta ekipa sięgnęła po czternaście wygranych i sześciokrotnie przegrywali. Jeśli idzie o jakość w grze to również to wszystko przemawia za gospodarzami.

CSKA owszem może nieco obniżyło poziom w ostatnich spotkaniach, ale jest to cały czas zespół o ogromnym potencjale i możliwościach, który jest wstanie wygrywać mecze seriami” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Ekipa Jekaterynburg natomiast liza cl ma na pewno awans do TOP 8 na wschodzie i tyk samym prawo gry w playoffach. Obecnie mają już dziewięć punktów przewagi nad dziewiątym zespołem, ale nie będzie to do końca takie łatwe zadanie do zrealizowania.

Patrząc na jakość w grze tych ekip to o ile jeszcze przyjezdni w defensywie radzą sobie całkiem dobrze. To już w defensywie tak dobrze to nie wygląda. Tracą bardzo dużo bramek i to regularnie. Przede wszystkim można mieć do nich sporo zarzutów w meczach wyjazdowych, gdzie to w dodaktu mają minusowy bilans bramkowy.

Reasumując, faworytami tego meczu niewątpliwie są gospodarze. Ekipa CSKA prezentuje wyborną dyspozycję i jeśli potwierdzą swoją jakość w grze to nie powinni mieć większych problemów z wygraniem tego starcia.

Spotkanie CSKA – Jekaterynburg można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
CSKA – Jekaterynburg11.47Fortuna
CSKA – Jekaterynburgover 4.51.65Fortuna

Poprzedni artykułKoniec z bezpłatnym limitem zdjęć Google
Następny artykułTypy dnia – 8 stycznia (piątek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)