Pierwsze piątkowe spotkanie w portugalskiej Primeira Liga będzie to konfrontacja, w której o ligowe punkty powalczą ze sobą Nacional z Sportingiem. Nie da się ukryć, ze faworytami tego meczu są przyjezdni i nie powinni mieć tutaj zbyt dużych problemów z wygraną.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj

Śmiało można powiedzieć, że różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest bardzo duża. Sporting pod każdym elemencie góruje nad swoimi rywalami i powinni to potwierdzić podczas tej rywalizacji. Doświadczenie, możliwości, potencjał, czy też klasa piłkarzy przemawia za tym zespołem.

Do tego trzeba powiedzieć, że ta ekipa walczy o Mistrzostwo Portugalii. Chcąc to osiągnąć na pewno takie mecze muszą wygrywać. Dodać trzeba, że znajdują się na fali. Podczas pięciu ostatnich spotkań wygrali cztery razy i raz zremisowali. Śmiało można powiedzieć, że póki co są najlepiej ułożonym zespołem w lidze. Nie ma dziur pomiędzy formacji, zawodnicy dobrze wiedzą co mają robić.

Śmiało można powiedzieć, ze Sporting przewyższa swoich przeciwników minimum o jedną klasę. Mają spore możliwości na zwycięstwo podczas tej rywalizacji i nie powinni mieć większych problemów z wygraną” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Betclic kod promocyjny

Dodać trzeba, ze Sporting stanowi solidny kolektyw. I na pewno ten atut będą chcieli potwierdzić podczas tej rywalizacji. Również przebieg rywalizacji nie jest trudny do przewidzenia, ponieważ od pierwszej minuty na pewno będą dyktować temp tego meczu.

Nacional jest to typowy średniak ligi. Jednak nie chce mi się wierzyć, żeby ten zespół był stanie znacząco zagrozić tutaj rywalom. Przede wszystkim temu, ze w ofensywie spisują się fatalnie. Strzelili do tej pory jedenaście bramek co jest jednym z nagorszych wyników w całej lidze.

Z pewnością przyjezdni będą przede wszystkim skupieni tutaj na defensywie, ponieważ dla nich nawet jeden punkt w takiej rywalizacji będzie to spory sukces. Mecze bezpośrednie również zdecydowanie na korzyść Sportingu, która to ekipa wygrała cztery z pięciu potyczek. Tracąc przy tym zaledwie dwie bramki.

Reasumując, zdecydowanymi faworytami tego meczu są wyłącznie przyjezdni. Jeśli tutaj nie zlekceważą swoicch rywali i zagrają na takim poziomie co każdy od nich oczekuje spokojnie powinni wygrać ten pojedynek.

Spotkanie Nacional – Sporting można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Nacional – Sporting21.47Fortuna
Nacional – SportingBTTS – NIE1.74Fortuna

Poprzedni artykułTypy dnia – 5 stycznia (wtorek)
Następny artykułTypy bukmacherskie – 12 stycznia (wtorek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)