Jedno ze spotkań drugiej rundy turnieju w Atalancie będzie to rywalizacja, gdzie po przeciwnej stronie siatki pojawią się Christopher O’Connell z Jannikiem Sinnerem. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na ten mecz.

O’Connell – Sinner: Typy i analiza

O’Connell – Sinner: Typy i analiza

Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytami tego starcia jest Jannik, który wyraźnie góruje nad swoim rywalem i to pokaż każdym względem. Już na sam początku różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest spora, bowiem dzieli ich ponad sto miejsc w rankingu ATP.

Do tego Sinner zdecydowanie lepiej czuje się na hardzie i osiąga dużo lepsze rezultaty od swojego przeciwnika. A jego bilans dwanaście wygranych i pięć porażek jest tego najlepszym dowodem. Do tego Jannik widać, że ma spory talent, czy też możliwości. Bowiem pomimo swojego dosyć młodego wieku prezentuje się bardzo dobrze.

STS bonus bez wpłaty własnej 2021

Można być pewnym, że Sinner będzie chciał wreszcie zrewanżować się za swoje występy na trawie, gdzie to ei zaprezentował się za dobrze. O’Connel miał już przyjemniej grania w Atalancie, ponieważ najpierw wygrał swoje mecze w eliminacjach, zaś w pierwszej rundzie stoczył dosyć zacięte spotkanie z Kudlą, gdzie wygrał 2-1.

Spotkania O’Connell – Sinner można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
O’Connell – Sinner21.57STS
Poprzedni artykułEliminacje do Ligi Mistrzów. Typy na mecz Legia Warszawa – Bodo Glimt – 14 lipca
Następny artykułTypy bukmacherskie na dzisiaj Radomiak Radom – Legia Warszawa – 31 lipca
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)