Trebic – Usti

Drużyna Trebic, która myśli o playoffach to niewątpliwie takie spotkania jak te musi wygrywać. Obecnie zajmują dziewiąte miejsce, ale tracą zaledwie jeden punkt do ósmej pozycji. Z pewnością podczas tej potyczki będą chcieli wykorzystać atut gry na własnej tafli lodu, gdzie to zanotowali w tym sezonie piętnaście wygranych i sześć razy przegrywali. Nastroje na pewno poprawiły się nico w tym zespole po ostatnich dosyć przeciętnych występach. W ostatnim swoim pojedynku pokonali zespół Havirov i to na bez najmniejszych problemów. Kluczem do sukcesu w tym pojedynku będzie skuteczność. Ponieważ goście w obronie prezentują się bardzo słabo, a gospodarze mają kim straszyć. Z pewnością szansę na grę dostaną: Raska, Nedvidek czy Nedvide. A są to przecież czołowymi zawodnicy w klasyfikacji kanadyjskiej ligi.

Ekipa Usti nic wybitnego nie pokazuje od początku sezonu. Celem tego zespołu na pewno będzie utrzymanie się w lidze, ale trzeba przyznać, że nie będzie to takie łatwe. Obecnie zajmują czternaste miejsce w lidze, mając zaledwie sześć punktów przewagi nad ostatnim zespołem. Sami dobrze wiedzą, że już nie mają żadnych szans na poprawnej swojej pozycji, ponieważ strata jest dosyć wyraźna. A również o punkty ciężko będzie w tym boju ze względu, że tą potyczkę rozgrywają na wyjeździe. Od początku sezonu ta drużyna poza własną taflą lodu zanotowała zaledwie cztery wygrane i siedemnaście razy ponosiła porażkę. Do tego dochodzi fakt, że w obronie grają fatalnie. Rywale nie mają żadnych problemów na strzelenie im bramek. W tym sezonie obie drużyny grały ze sobą trzykrotnie i za każdym razem górą byli gospodarze tego pojedynku.

Poruba – Kadan

Trzy ostatnie spotkania to pasmo zwycięstw w wykonaniu zespołu Poruby. Wszystko wskazuje, że również i w tym spotkaniu ten zespół dopisze wygraną do swojego konta. Wszystkie atuty gospodarze mają po swojej stronie, a do tego ten pojedynek rozegrają na własnym lodowisku, gdzie to zanotowali dziesięć zwycięstw i tyle samo porażek. owszem oba zespoły do nie należą, ale gospodarze znacznie lepiej sobie radzą i powinni to potwierdzić podczas tej potyczki. jak powtórzą wyczyn z ostatnich pojedynków to jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Drużyna Kadan jest zdecydowanie najsłabsza ekipa z wszystkich drużyn w stawce. Świadczą o tym przede wszystkim wyniki. Od początku sezonu zajmują ostatnie miejsce i nic tego nie powinno zmienić. Przegrali wszystkie ostatnie pięć spotkań. W dodatku w żadnym nich nie doprowadzili do dogrywki. Ponadto podczas spotkań wyjazdowych w tym sezonie wygrali zaledwie cztery mecze i piętnaście razy przegrywali. Warto jest też zwrócić uwagę na bilans bramkowy w tych konfrontacjach, gdzie to strzelili trzydzieści trzy bramki, a stracili sto pięć! Jeżeli gospodarze zagrają na swoim poziomie podczas tej potyczki nie powinni mieć żadnych problemów z pewną wygraną.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Trebic – Usti 1 1.50 Totolotek
Poruba – Kadan Poruba-1.5 1.45 Totolotek
Poprzedni artykułTypy z piłki nożnej na niedzielę 13 stycznia
Następny artykułTypy na 15 stycznia (wtorek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)