Atletico Madrt – Levante

Gospodarze można powiedzieć, że wszystkie atuty mają w tym spotkaniu po swojej stronie, aby wygrać ten pojedynek. Ateltico co sezon przede wszystkim bardzo dużo zyskuje podczas konfrontacji przed własną publicznością. Do tego w tym boju są przynajmniej jedną klasę lepsi od swoich rywali. Można powiedzieć zdecydowanie, że wszystkie atuty mają po swojej stronie, tylko muszą potwierdzić je na boisku.

Levante to przeciętny zespół. W ostatnim czasie w dodatku kompletnie im gra się nie układa. Ponieważ nie wygrali żadnego z trzech ostatnich pojedynków. A przecież nie mieli zbyt mocnych rywali, ponieważ grali, m.in. z Eibarem, Vallacano czy też Gironą. W tym spotkaniu z pewnością nastawią się na defensywę, a swoich szans będą szukać z kontry. Lecz dla nich nawet jeden punkt w tym boju będzie ogromnym sukcesem.

Barcelona – Eibar

Faworyt tego spotkaniu jest tylko jeden. Są nim gospodarze, można powiedzieć, że tylko wymiar zwycięstwa pozostaje tutaj kwestią otwartą. Barcelona od najbliższych swoich rywali w każdym elemencie jest znaczne lepszą drużyną przynajmniej o jedną klasę. Ponadto ten mecz Duma Katalonii rozegra na Camp Nou, gdzie to wygrywają bez żadnych problemów.

Ekipa Eibaru dobrze wie, że czeka ich niezwykle trudne zadanie w tej potyczce i to pod każdym względem. Z pewnością piłkarze Barcelony „zepchą” rywali do defensywy. Ekipa Eibar dobrze wie, że musieliby mieć również sporo szczęścia, aby myśleć o dobrym wyniku na koniec spotkania. Jednak trzeba przyznać, że będzie to niezwykle trudne zadanie do zrealizowania. Jeżeli gospodarze nie zlekceważą rywali to nie powinni mieć żadnych problemów z zanotowaniem wygranej.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Atletico Madrt – Levante BTS – NIE 1.30 Fortuna
Barcelona – Eibar Barca-1.5 1.40 Fortuna
Poprzedni artykułBonus od LvBet
Następny artykułTypy z hokeja – 14 stycznia (poniedziałek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)