ZAKSA – Modena

Bardzo ciężkie zadanie czeka ZAKSę podczas dzisiejszego pojedynku w siatkarskiej Lidze Mistrzów. Aktualny lider Plusligi dobrze wie, że tak przegrana sprawi, że mogą pożegnać się już z tymi rozgrywkami. Obecnie zajmują trzecie miejsce a do Modeny tracą trzy punkty.

Podczas pierwszego boju pomiędzy tymi zespołami, mecz zakończył się rezultatem 3-1. Lecz trzeba podkreślić, że każdy set był niezywkle zacięty. Lecz właśnie podczas decydujących piłek to właśnie górą byli siatkarze Modeny, którzy niewątpliwie są bardziej doświadczonym zespołem od polskiego oraz posiada większy potencjał.

Włosi na pewno liczą na wygraną ponieważ w ostatniej kolejce przyjdzie im zagrać z Lube, gdzie o punkty na pewno nie będzie łatwo. Chociaż trzeba również podkreślić, że Modena na wyjazdach prezentuje się przeciętnie. Raz wygrywa, raz przegrywa. Grając regularnie w kratkę od dłuższego czasu.

Zapowiada się niezwykle ciekawe spotkanie. Bukmacherzy jako faworyta widzą Modenę, ale można być pewnym, że ZAKSA łatwo skóry nie sprzeda i będzie walczyła o każdy punkt. Zapowiada się ciekawy pojedynek, który również na pewno trzeba obejrzeć.

Monza – Firenze

W czwartkowy wieczór dojdzie do jednego ze spotkań siedemnastej kolejki włoskiej Serie A1 u kobiet w siatkówce. Monza do tego boju przystąpi jako zdecydowany faworyt. Ale nie ma się czemu dziewic jest znacznie mocniejszą drużyną od rywali, a także posiada większy potencjał.

Gospodynie można powiedzieć, że mogą już w najlepszym przypadku walczy o czwarte miejsce na koniec rundy zasadniczej. Ponieważ strata do trzeciej drużyny jest bardzo wyraźna. Lecz na pewno muszą wygrywać swoje pojedynki, gdzie przed własną halą zanotowali cztery zwycięstwa i trzy porażki.

Firenze to obecnie siódma drużyna w lidze. Celem tego zespołu na pewno jest wywalczenie sobie prawa gry w playoffach. Jednak trzeba przyznać, że nie będzie to takie łatwe zadanie. Ponieważ przewaga nad dziesiątym zespołem wynosi tylko cztery oczka.

A w tym meczu nie będzie łatwo o punkty. Tym bardziej, że ten pojedynek rozegrają na wyjeździe, gdzie to wygrali trzy boje, a także pięciokrotnie przegrywali. A jak wygrywali to z bardzo przeciętnymi zespołami jak Club Italia czy Chieri.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Monza – Firenze 1 1.35 Forbet
ZAKSA – Modena Over 180.5 1.80 Forbet
Poprzedni artykułTypy dnia na wtorek 30 stycznia
Następny artykułTypy dnia na 1 lutego (piątek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)