Jedno ze spotkań drugiej rundy challengera w Luedenscheid będzie to rywalizacja, gdzie po przeciwnych stronach siatki pojawią się Juan Manuel Cerundoloi oraz Cristian Jianzu. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że zdecydowanym faworytem tego spotkania jest ten pierwszy.

Skuteczne pewniaki z tenisa za darmo

Skuteczne pewniaki z tenisa za darmo

Owszem obaj zawodnicy są jeszcze młodzi, bo mają zaledwie po dwadzieścia lat. Jednak trzeba powiedzieć, że różnica klas pomiędzy nimi jest bardzo duża. Co najlepiej pokazuje ranking ATP, w którym to różnica wynosi blisko dwieście miejsc.

Obaj zawodnicy przede wszystkim preferują grę na mączce. Właśnie na tej nawierzchni obaj zawodnicy prezentują się zdecydowanie najlepiej i przy okazji osiągają najlepsze swoje rezultaty.

Jednak trzeba powiedzieć, że w ostatnich tygodniach dużo lepiej radził sobie Cerundeolo, który doszedł do finału challengera w Meerbusch. PO drodze w dodatku ogrywał takich zawodników, jak Maerterer, Horansky, czy też Van De Zandschulp.

Superbet bonus bez wpłaty własnej od STS

Jianu musiał przechodzić przez eliminacje do tego turnieju. W dodatku we wtorek rozegrał dwa spotkani jedno w kalifikacjach, a drugie w pierwszej rundzie. Jednak pomimo tych zwycięstw w żądnym wypadku nie były one zbyt przekonujące, bo kończyły się wynikami 2-1.

Spotkania Cerundolo – Jianu można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Cerundolo – Jianu11.32STS

Poprzedni artykułATP w Cincinnati. Typy bukmacherskie na dzisiaj – 16 sierpnia (poniedziałek)
Następny artykułTypy z US Open za darmo na dzisiaj – 30 sierpnia (poniedziałek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)