Bolt – Simon

Jako zdecydowany faworyt do spotkania przystąpi Simon, który w dodatku radzi sobie bardzo dobrze. Dobre wyniki zanotował w Pune oraz Sudney. W pierwszej rundzie tego turnieju nie miał żadnych problemów z wygraną, gdzie bez najmniejszych problemów ograł Fratangelo. Możliwości ma spore i swojego rywala przewyższa i to zdecydowanie. Bolt z pewnością będzie chciał sprawić niespodziankę i ograć swojego rywala. Ma za sobą dwa turnieje, w których nic wybitnego nie pokazał. Najpierw odpadł w pierwszej rundzie w Brisbane, następnie nie przeszedł kwalfikacji w Sydney. W pierwszej rundzie grał z Sockiem, gdzie sprawił sporą niespodziankę wygrywając 3-1. Podczas tego boju jest tylko jeden faworyt jest im Simon.

Możesz obejrzeć wszystkie mecze Australian Open 2019 na żywo na stronie Meczyki.net.pl, oczywiście legalnie.

Popyrin – Thiem

Podobnie sytuacja wygląda i w tym boju. Jest tylko jeden faworyt tego pojedynku jest im Thiem, który nie powinien mieć żadnych problemów z wygraną w tym meczu. Można powiedzieć, że jak straci jednego seta to będzie już spora niespodzianka. Popyrin jest to dopiero zawodnik, który wchodzi do światowego tenisa. Z takim rywalem jak Thiem trzeba przyznać, że ciężko będzie mu nawiązać walkę. Pod względem doświadczenia, ogrania jest znacznie słabszym zawodnikiem. Owszem wygrał pierwszy mecz w tym turnieju z Zvarevem, ale była to zacięta potyczka. Theim natomiast nieco męczył się z Paire, ale ostatecznie wygrał 3-2. Lecz też nie można porównywać Paire do Popyriana. Różnica klas i ogrania na najwyższym poziomie jest ogromna. Jeżeli Thiem zagra na swoim potencjale nie powinien mieć żadnych problemów z wygraną.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Bolt – Simon Simon -1.5 1.34 Fortuna
Popyrin – Thiem Thiem -1.5 1.34 Fortuna
Poprzedni artykułTypy z tenisa na środę 16 stycznia
Następny artykułTypy z Australian Open na piątek 18 stycznia
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)