Na czwartek 14 października zaplanowano dokończenie drugiej rundy challengera w Alicante. Jedno z dzisiejszych spotkań będzie to mecz pomiędzy Joao Sousą z Sririm Balajim. Zobacz darmowe typy na te starcie.

Skuteczne typy z tenisa na dzisiaj

Skuteczne typy z tenisa na dzisiaj

Trzeba śmiało powiedzieć, że faworyt tego spotkania jest tylko jedne i rzecz jasna jest i Sousa. I trzeb powiedzieć, że jedynie wymiar zwycięstwa jest tutaj kwestią otwartą.

Owszem obaj zawodnicy maja blisko trzydzieści lat. Jednak nie można zapominać, że Balaji przez blisko dwa lata nie grał. Miał spore problemy zdrowotne i dopiero teraz wraca do gry. To sprawia, że trudno spodziewać się tego, aby był wstanie nawiązać walkę z rywalem.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE w 2021

Sousa natomiast na poziomie challengerów radził sobie dobrze. Jak chociażby pod koniec września doszedł do ćwierćfinału podczas imprezy w Bielu. W Alicante podczas pierwszej rundy mierzył się z Violą, gdzie wygrał ten mecz 2-0. I niewątpliwie z taką grą również podczas dzisiejszej potyczki nie powinien mieć żadnych problemów z wygraną.

Spotkania Sousa – Balaji można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Sousa – BalajiDW 2-01.51STS
Poprzedni artykułEl. MŚ: Szkocja – Izrael: Typy i analiza – 9 października (sobota)
Następny artykułInter – S. Tiraspol: Typy i analiza – 19 października (wtorek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)