Gavrilova – Sharapova

Ciężko tutaj uwierzyć, żeby Maria tego boju nie wygrała. Wszystkie atuty przemawiają za Szarapovą i tylko musi to potwierdzić na korcie. Gavrilova praktycznie nie gra na hali. W latach 2017 i 2018 rozegrała łącznie osiem spotkań notując rok po roku bilans 2/2. Nie można również spodziewać się fajerwerków z jej strony. Ponieważ rozegrała trzy turnieje na własnej ziemi, gdzie nie wygrała żadnego pojedynku. W tym podczas Australian Open przegrał z Zidansek 2-0, gdzie była faworytką.

W zupełnie innym położeniu znajduje się Sharapova, która ma za sobą całkiem udany początek roku. Teraz gra u siebie więc na pewno zalicza się ją do głównych faworytek do wygrania tego turnieju. A na pewno Maria jest dobrze przygotowana do tej imprezy. W Shenzen doszła do ćwierćfinału, w Australian Open zanotowała czwartą rundę. Możliwości, potencjał ma ogromny i na pewno powinna to potwierdzić w tym boju. Ten mecz nie powinien trwać dłużej niż dwa sety.

Van Uytvanck – Flipkens

W poniedziałek czekają pierwsze spotkanie podczas turnieju kobiet w Saint Petersburg. Nieznaczną faworytką tego pojedynku jest Van Uytvanck. Owszem Alison nie grała zbyt porywająco na początku tego roku, ale na hali w minionych latach lepiej sobie radziła od swojej rywalki. Niewątpliwie Alison to zawodniczka, która lepiej gra z głębi kortu. O własne podanie tej zawodniczki można być spokojnym. Ponieważ dobrze serwuje, a w porównaniu do Kirsten nieco lepiej prezentuje się z returnu.

Flipkens zagrała w tym roku bardzo dobrze w Hobart, gdzie doszła do ćwierćfinału. Jednak w kolejnym swoim występie nic wybitnego nie pokazała, ponieważ przegrała pierwszy mecz w Australian Open z Sasnovich. Przegrała i to z kretesem, bo inaczej nie można nazwać jak w czasie meczu ukrywa się dwa gemy. Ha hali gra rzadko, a jak nawet występuje to nie osiąga dobrych wyników. W poprzednich latach grając w tym turnieju nic wybitnego nie pokazywała. Ponieważ w latach 2016 i 2017 przegrywała w pierwszych rundach, zaś rok temu odpadła w kwalifikacjach.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Gavrilova – Sharapova 2 1.32 Forbet
Van Uytvanck – Flipkens 1 1.30 Forbet
Poprzedni artykułPewniaki z piłki nożnej na niedzielę 27 stycznia
Następny artykułTypy z tenisa na 29 stycznia (wtorek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)