Sharapova – Peterson

Sharapova z pewnością ma co udowodnić, a przede wszystkim podczas takich turniejów jak Australian Open. Maria przede wszystkim od swojej rywalki jest niewątpliwie bardziej doświadczoną zawodniczką i ograną na najwyższym poziomie. Na hardzie czuje się niezwykle dobrze. Swoją klasę Rosjanka potwierdziła w pierwszej rundzie, gdzie wygrała bez najmniejszych problemów z Dart 2-0, gdzie nie straciła żadnego gema. Peterson owszem posiada potencjał, ale z taką rywalką jak Maria ciężko dla niej walczyć. Lepszą technicznie zawodniczką jest Maria, a do tego ma mocny serwis. Można się spodziewać, że dla Peterson będzie niezwykle ciężko ją złamać, a mecz powinnien zakończyć się w dwóch setach.


Pavlyuchenkova – Bertens

Nie powinien to być zbyt długi pojedynek. Ponieważ zdecydowaną faworytką tego boju jest Kiki i ten mecz powinna zakończyć w dwóch setach. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się w Sydney, gdzie doszła do półfinału. Do tego bez większych problemów wygrała pierwszy mecz podczas tego turnieju z Riske. Lepszą zawodniczką na hardzie jest również Bertens. Pavlyuchenkova nie wybitnego w tym roku nie pokazuje. Jest to dla niej trzeci już trudniej. Najpierw w Shenzhen odpadła w drugiej rundzie, w Hobart nie wygrała żadnego meczu. W pierwszej rundzie przyszło jej zmierzyć się z Puig, gdzie wygrała mecz 2-0. Można powiedzieć, że nic wybitnego w nim nie pokazała. H2H na korzyść Bertens, który wynosi 1-3.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Sharapova – Peterson DW 2:0 1.33 Forbet
Pavlyuchenkova – Bertens DW 0:2 1.35 Forbet
Poprzedni artykułKonkurs na Australian Open z LvBet. Nagroda główna – 2000 PLN
Następny artykułTypy z tenisa na 17 stycznia (czwartek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)