Jedno z poniedziałkowych pojedynków w ramach US Open będzie to starcie pomiędzy Johnem Isnerem z Brandiem Nakashimą. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Pewniaki bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Pewniaki bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Ameryki tutaj na pewno nie odkryję twierdząc, że faworytem tego spotkania tego spotkania jest Isner, który pod względem doświadczenia, czy też możliwości przewyższa swoich rywali.

Isner trzeba powiedzieć, ze ma za sobą niezwykle udane tygodnie,w których to prezentował się bardzo dobrze. Borowiem wygrał turniej w Atlancie, podczas Mastersa w Toronto doszedł do półfinału, zaś w Cinccinati zanotował trzecią rundę.

W dodatku Amerykanin na pewno czuje się dosyć pewnie. Do tego z pewnością liczy na poprawnie wyniku z poprzedniego roku, gdzie sensacyjnie odpadł w pierwszej rundzie. Do tego będzie miał na pewno przewagę psychiczną tutaj nad rywalem, bowiem w Atlancie właśnie pokonał Nahasimę.

Superbet bonus bez wpłaty własnej od STS

Brandon tak dobrych wyników na pewno nie notował. I można powiedzieć, że z tygodnia na tydzień prezentuje się słabiej. Podczas swojego ostatniego występu odpadł w pierwszej rundzie turnieju w Cincinati, gdzie musiał uznać wyższość McDonalda 2-0.

Spotkania Isner – Nakashima można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Isner – Nakashima11.32STS
Poprzedni artykułTypy z tenisa dzisiaj za darmo – 19 sierpnia (czwartek)
Następny artykułUS Open free picks. Typy na dzisiaj za darmo – 3 września
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)