O awans do kolejnej rundy turnieju US Open w czwartkowy wieczór powalczą ze sobą Botic Van De Zandschulp z Facundo Bagnisem. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Pewne typy z US Open na dzisiaj za darmo

Pewne typy z US Open na dzisiaj za darmo

Owszem patrząc na ranking obu tych zawodników to nieznacznie lepiej wygląda po stornie Bagnisa, który sklasyfikowany jest blisko trzydzieści miejsc wyżej od swojego rywala. Jednak nie chce mi się wierzyć, aqby mógłby znacżaco mu tutaj zagroził.

Wynika to z jednej sprawy, a mianowicie Van De Zandschulp dużo lepiej radzi sobie na hardzie. I na pewno będzie to jego spora przewaga podczas tego spotkania. Botic wygrał trzynaście spotkań i tylekrotnie przegrywał. Bagnis przede wszystkim preferuje grę na hardzie, gdzie zanotował dwa wygrane i trzykrotnie schodził z kortu, jako przegrany.

Superbet bonus bez wpłaty własnej od STS

Dwa wygrane spotkania podczas US Open, Bagnis zanotował właśnie w US Open, gdzie to można powiedzieć, że nie miał zbyt wymagających rywali. Bowiem mierzył się kolejno z Denielem oraz Trungellitmim.

Dysocjacja Van De Zandschulpa podczas US Open trzeba powiedzieć, że jest bardzo dobra. Pokazał to zarówno w meczach eliminacyjnych, jak i turnieju głównym. W drugiej rundzie pokonał Ruuda 3-1. I niewątpliwie po tym zwycięstwie zyskał jeszcze większą pewność siebie.

Spotkania Van De Zandschulp – Bagnis można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Van De Zandschulp – Bagnis11.42STS
Poprzedni artykułTypy z US Open za darmo na dzisiaj – 30 sierpnia (poniedziałek)
Następny artykułKwalifikacje MŚ 2022: Typy bukmacherskie na mecz Polska – Anglia – 8 września (środa)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)