Kwon, aby zagrać w turnieju głównym musiał przejść przez kwalifikacje, w których to wygrał swoje spotkania. Można powiedzieć, że los dla niego nieco się uśmiechnął, ponieważ w pierwszej rundzie zmierzy se z Dellienen. Podczas tego spotkania nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Pewniaki z US OPEN za darmo na dzisiaj

Pewniaki z US OPEN za darmo na dzisiaj

Różnica w rankingu nie jest zbyt duża pomiędzy tymi zawodnika, ponieważ Koreańczyk sklasyfikowany jest na dziewięćdziesiątej pozycji, zaś jego rywal osiemdziesiątej piątej pozycji.

Jednak istotną sprawą w tym wszystkim są wyniki na hardzie. Kwon preferuje grę na tej nawierzchni. Czuje się w niej niezywkle dobrze, gdzie bez najmniejszych problemów wygrywa pojedynki. Warto podkreślić jest bilans gier na tej nawierzchni. Koreańczyk wygrał trzydzieści pięć pojedynków, przy czym dwanaście razy przegrał. Dellien natomiast w tym sezonie rozegrał tylko jeden mec, który i tak przegrał.

„Kwon do tego pojedynku przystąpi jako zdecydowany faworyt. Ma wszystkie możliwości, żeby zanotować zwycięstwo i grając na swoim poziomie stać jest jego na pewną wygraną i to w trzech setach!” – pisze ekspert portalu tennispicks.info

Koreańczyk do tego miał przyjemność zapoznać się z kortami w US OPEN gdzie rozegrał trzy spotkania, w których mierzył się odpowiednio z Aragone, Otte i Diezem. W trzech meczach trzeba podkreślić, ze zagrają jedynie jeden słaby set! W pozostałych prezentował solidna dobrą dyspozycję.

We wcześniejszych turniejach radził sobie dobrze. Warto jest podkreślić, że w Los Cabo doszedł do ćwierćfinału. Następnie w Montrealu po przejściu eliminacji odpadł w pierwszej rundzie, ale nie miał łatwego rywala, bo mierzył się z Ivashką,z którym stoczył w dodatku niezywkle wyrównany pojedynek.

Betfan darmowy kod promocyjny

O dyspozycja Delliena trudno jest coś powiedzieć. W sierpniu nie rozegrał żadnego oficjalnego spotkania. Do tego gra na betonie nigdzie mu nie leżała. Na czternaście spotkań jakie rozegrał na hardzie wygrał cztery!

Reasumując, Kwon znajduje się w gazie. Zdecydowanie lepiej czuje się na hardzie. Tego nie można powiedzieć o rywalu. Wszystko wskazuje, że Koreańczyk powinien wygrać w trzech setach.

Spotkania Kwon – Dellien można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Kwon – DellienKwon -1.51.33LvBet
Poprzedni artykułBundesliga: FC Koln vs BVB – 23 sierpnia (piątek)
Następny artykułSerie A: Milan – Brescia – 31 sierpnia (sobota)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)