Do niespodzianki nie powinno dojść podczas konfrontacji pomiędzy Monfilsem, a Andujarem. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest ten pierwszy, który nie powinien mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Monfils – Andujar: Typ i analiza

Monfils – Andujar: Typ i analiza

Gael obecnie sklasyfikowany jest na trzynastej pozycji. Pablo, zaś zajmuje siedemdziesiąte miejsce w rankingu ATP. To już pokazuje sporą różnicę pomiędzy tymi zawodnikami.

Monfils zdecydowanie lepiej prezentuje się na hardzie od swojego rywala. Francuz w tym sezonie wygrał czternaście spotkań i pięć razy ponosił porażkę. Andujar natomiast wygrywał pięciokrotnie i tyle razy samo przegrywał.

„Monfils pod każdym względem jest dużo lepszym zawodnikiem od swojego rywala. Jeżeli zagra na swoim poziomie to nie powinien mieć większych problemów z wygraną w tym spotkaniu” – pisze ekspert portalu tennispicks.info

Monfils w dwóch pierwszych rundach nie miał najmniejszych problemów z wygraną. Bardzo pewnie i przekonująco wygrywał swoje pojedynki pokonując Ramosa- Vinolasa oraz Copila i to bez straty seta.

Dużo trudniejsze zadanie miał w trzecie rundzie, gdzie mierzył się z Shapovalovem. Po niezwykle wyrównanym pojedynki górują był Francuz. Jednak widać było, że jest bardzo dobrze przygotowany do tego turnieju. Pod względem fizycznym górował nad rywalem pewnie wygrywając decydujące partię 6-3.

Betfan darmowy kod promocyjny

Andujar w swojej karierze nigdzie nie spisywał się dobrze na hardzie. Miał problemy z notowaniem wygranej na tej nawierzchni. Przede wszystkim preferuje grę na mączce i tam osiąga swoje najlepsze rezultaty. Jednak Francuz nie może zlekceważyć rywala. Andujar sprawił dwie spore niespodzianki w tym turnieju, gdzie to grywał Edmunda oraz Sonego. W trzeciej rundzie natomiast okazał się lepszy od Bubluika wygrywając w trzech setach.

Reasumując, jeżeli Gael nie zlekceważy swojego rywala i zagra na swoim poziomie to nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraną. Monfils pod każdym względem jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od swojego rywala i powinien to przekazać.

Spotkania Monfils – Andujar można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Monfils – AndujarMonfils – 1.51.41LvBet
Poprzedni artykułBonusy za darmo na start u bukmachera Fortuna
Następny artykułTyp dnia z Ligue 1: Amiens vs Lyon – 13 sierpnia (piątek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)