Dokonujesz zawarcia kuponów u bukmachera Forbet? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji jaką dla swoich graczy ma ten operator. ponieważ wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu w godzinach 6:00-12:00, a tym samym możemy liczyć na większą wygraną o 14%.

Forbet zwiększa wygrane o 14%

Forbet zwiększa wygrane o 14%

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy maja zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu. Akcja promocyjna trwa do końca marca. Jednak należy pamiętać, że obowiązuje jedynie w godzinach 6:00-12:00.

Swojego udziału w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Wystarczy, że dodamy specjalne zdarzenie o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%” do naszego kuponu i tym samym nasz kupon automatycznie bierze w promocji.

Odbierz freebet od bukmachera. Kod: BETONLINE

Jednak należy pamiętać o tym, ze na kuponie muszą znaleźć się łącznie minimum cztery zdarzenia, a kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.50. W promocji biorą udział zdarzenia z oferty na żywo jak i przedmeczowej. Jednak należy pamiętać, że kupony zawarte na sporty wirtualne są wykluczone z promocji.

Stawka za jaką zostanie zawarty kupon jest dowolna. Jednak należy pamiętać, że środki muszą pochodzić z konta głównego. Ponieważ wykluczone jest zawieranie kuponów ze środków bonusowych.

Jak spełniamy powyższe warunki promocji, a do tego nasz kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher Forbet automatycznie zwiększy jego wygraną o 14%. Rozliczenie kuponu „Wygraj +14%” następują każdego dnia go godziny 13:00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLigue 1: Dijon – PSG – 12 marca
Następny artykułSTS zmniejsza stawki na przegrane kupony ze sportów wirtualnych
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)