Jedno z dzisiejszych pojedynków pojedynków podczas Wimbledonu będzie to spotkanie pomiędzy Jeremym Chardym z IIlyą Ivashką. Zobacz propozycje bukmacherskie za darmo na ten mecz.

Chardy – Ivashka: Typy bukmacherskie na Wimbledon 2021

Chardy – Ivashka: Typy bukmacherskie na Wimbledon 2021

Chardy trzeba powiedzieć, ze na przestrzeni ostatnich tygodni kompletnie nic nie pokazuje. Ma ogromne problemy z wygraniem swoich spotkań. Występował na kortach trawiastych w ostatnich tygodniach: Stuttgarcie oraz Queens, gdzie zanotował dwie bolesne porażki.

Owszem wygrał swój mecz w pierwszej rundzie, gdzie to okazał się lepszy od Karatseva, ale dwa sety podczas tamtego starcia kończyły się po TB. Ibasha, zaś wczoraj nie dał większych szans Munarowi wygrywając swoje spotkanie 3-0.

Superbet bonus bez wpłaty własnej od STS

Również Ivasha na przestrzeni ostatnich tygodni radził sobie lepiej od swojego rywala. Chociażby w Eastbouen zanotował ćwierćfinał. W Halle stoczył dosyć zacięty dwu setowy bój z Federerem. Jest bardziej ograny an trawie, czuje się dużo pewniej i według mnie spokojnie ten mecz powinien wygrać.

Spotkanie Chardy – Ivashka można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Chardy – Ivashka21.72STS
Poprzedni artykułEURO 2020: Dania – Walia: Typy bukmacherskie – 26 czerwca (sobota)
Następny artykułWimbledon 2021. Typy bukmacherskie na mecz Berrettini – Hurkacz – 9 lipca
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)