Czas na spotkania półfinałowe podczas turnieju Wimbledonu. Pierwsze piątkowe starcie będzie to rywalizacja pomiędzy Matteo Berretinim z Hubertem Hurkaczem. Zobacz darmowe typy na ten mecz.

Typy bukmacherskie z analizą na mecz Berrettini – Hurkacz

Typy bukmacherskie z analizą na mecz Berrettini – Hurkacz

Trudno spodziewać się tutaj jednostronnego spotkania. Owszem Włoch jest faworytem tego spotkania. I niewątpliwie przemawiają za nim chociażby ostatnie wyniki.

W kapitalnym stylu wygrał imprezę w Queen’s. Również podczas Wimbledonu nie miał większych póki co problemów z wygraniem swoich starć. Nie mniej jednak sam zdaje sobie z tego sprawę, że Huberta stac na wiele.

STS bonus bez wpłaty własnej 2021

Polak do tej rywalizacji przystąpi w bardzo dobrych humorach, ponieważ wygrane nad Medvedevem oraz Federerem na pewno dały mu sporą pewność siebie. W dodatku przede wszystkim dobrze radizł sobie przy swoim podaniu i niewątpliwie liczy na ten element w tym starciu.

Spotkanie Berrettini – Hurkacz można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Berrettini – Hurkaczover 36.51.59STS
Berrettini – Hurkaczover 3.51,63STS
Poprzedni artykułWimbledon 2021: Chardy – Ivashka typy bukmacherskie – 1 lipca
Następny artykułEURO 2020: Włochy – Anglia: Typy bukmacherskie – 11 lipca (niedziela)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)