Przed nami już trzeci w tym sezonie turniej Wielkoszlemowy, tym razem zawodnicy i zawodniczki walczą na kortach Wimbledonu. Z tej okazji bukmacher LvBet zwiększa swoim graczom wygrane o 14%.

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% z aplikacji mobilnej

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% z aplikacji mobilnej

Oferta skierowana jest to tych typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali nie mniej niż jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ale należy zagrać kupon w okresie trwania promocji, czyli od 1 do 14 lipca!

Należy jednak pamiętać, że w promocji biorą udział jedynie kupony, które zostały zagrane z aplikacji bukmachera LvBet. Jeżeli jej nie posiadasz w łatwy sposób możesz ją pobrać ze strony operatora, a następnie zainstalować. Ten proces jest prosty, a co najważniejsze nie zajmie CI zbyt dużo czasu.

Na kuponie promocyjnym mogą znaleźć się jedynie zdarzenia z oferty bukmachera na Wimbledon. Operator dopuszcza następujące zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze oraz kupony kombi.

Stawka za jaką musi zostać zagrany kupon nie jest określona. Jednak kupony zawarte za środki bonusowe są wykluczone z tej promocji.

darmowy bonus bez depozytu

Gracz, który dokonał zagrania kupony, a spełnia on powyższe warunki promocji bukmacher automatyczne zwiększy wygraną o 14%.

Pakiet na start od bukmachera LvBet:

Warto jest pamiętać, że ten operator przyznaje darmowy bonus dla graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera LvBet. Wystarczy założyć konto, aby otrzymać darmowe środki na grę w wysokosci 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Użytkownik, który natomiast dokona dwóch pierwszych wpłat. Może liczyć łącznie nawet na bonus w wysokości 1500 PLN!!


Bukmacher Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewny typ z tenisa na dzisiaj za darmo – 29 czerwca (sobota)
Następny artykułPewny typ z Wimbledonu za darmo: Mertens – Ferro 2 lipca (wtorek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)