Na godz. 15:30 zaplanowano drugie spotkanie podczas turnieju Pań w Wimbledonie pomiędzy Wiliams, a Strycovą. Niewątpliwie ten mecz ma tylko jednego faworyta, ponieważ jest im Amerykanka.

Skuteczny pewniak na dzisiaj z tenisa

Wiliams obecnie zajmuje dziesiąte miejsce, zaś jej rywalka sklasyfikowana jest na pięćdziesiątej czwartej pozycji. Owsze Syrena to już nie jest ta zawodniczka co przed urodzeniem dziecka, ale w dalszym ciągu posiada ona ogromny potencjał jak i możliwości. Przede wszystkim na kortach, gdzie duże znacznie odgrywa gra siłowa ma sporą przewagę nad rywalkami.

Ma chwile słabości w swojej grze jak to chociażby było w konfrontacjach z Juvan czy Riske, gdzie to Syrena traciła po jednym secie. Lecz w trzeciej, decydującej partii nie dała najmniejszych szans swoim rywalkom i pewnie wygrywała swoje boje. Poza tym okazywała się lepsza jeszcze od takich zawodniczek jak Gatto-Monticone, Goerges czy Suarez-Navaro, gdzie to swoje pojedynki wyrywała bez stary seta.

„Wiliams niewątpliwie jest wstanie wygrać ten mecz bardzo szybko i to w dwóch setach. Pod każdym względem góruje nad rywalką i powinno być to widoczne na korcie” – pisze ekspert portalu tennispicks.info

Strycova osiągnęła i tak bardzo duży sukces awansując już do półfinału. Tym bardziej, że nikt tego zbyt się nie spodziewał, ponieważ w minionych latach Czeszka najdalej dochodziła do trzeciej rundy! Przed tym turniejem w Birmingham doszła do półfinału, zaś kilka dni później odpadła już w pierwszej rundzie w Eastoburne.

Darmowy bonus u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Patrząc na wyniki Czeski w tym turnieju to trzeba podkreślić, że sprawiła dwie niespodzianki. Najpierw w trzeciej rundzie, gdzie ti pokonała Bertens, zaś następnie w ćwierćfinale pokonując Kontę. W obu tych pojedynkach wygrywała mimo, że nie była faworytką. Poza tym przez cały turniej straciła póki co tylko jednego seta, miało to miejsce w pojedynku z Mertens.

Reasumując, Wiliams ten pojedynek powinna wygrać dzięki swojego doświadczeniu oraz ograniu powinna wygrać ten mecz i to bardzo przekonująco. Czeszka jeszcze nie wygrała żadnego spotkania z Amerykanka, a mało tego nie była wstanie ugrać jeszcze seta!

Spotkania Wiliams vs Strycova  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl