Legalny bukmacher STS nagradza wszystkich swoich graczy za obstawienie meczy w ramach cotygodniowej oferty „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”. Wystarczy zawierać zakłady, aby liczyć na dodatkowe środki. Trzeba powiedzieć, że pula nagród jest okazała, bo wynosi 35 000 PLN.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy

Darmowe bonusy za obstawienie meczy

Nie da się ukryć, że oferty bukmacherów są bogate. Przede wszystkim z piłki nożnej, gdzie to zawodnicy wrócili do rywalizacji i obecnie toczą się mecze w czołowych ligach europejskich, tj. Premier League, LaLiga, czy też Seria A.

Na przeciw swoim graczom wychodzi bukmacher STS, który oferuje akcję „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”. Dostępna jest ona do odwołania, ale składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich trwa od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Jesteś zaineresowany tą akcją? Jak tak, to pamiętać, ze koniecznie musisz do niej dołączyć. Poprzez kliknięcie w przycisk „Dołącz”, a znajduje się on w zakładce promocyjnej „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” na stronie www.STS.pl.

Extra kasa za typowanie meczy

W ramach wspomnianej oferty specjalnej kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, tzw. wielozdarzeniowe. Trzeba mieć na uwadze, że na kuponie musi znajdować się dokładna ilość czterech zdarzeń.

Gracz sam wybiera z jakiej dyscypliny będą pochodzić to typy, ponieważ mogą one być z całe oferty bukmachera STS. Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ przed nami chociażby mecze w piłce nożnej, koszykówce, tenisie, czy Esporcie.

Betclic kod promocyjny

Stawka każdego zakładu nie może wynosić mniej niż 15 PLN. Jednak te kupony, które zostaną zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

W każdym etapie, tj. okresie rozliczeniowym pula nagród wynosi, aż 35 000 PLN. Ta kwota zostanie podzielona pomiędzy typerami, których zakłady zostały rozliczone, jako wygrane i spełniają powyższe warunki. Na uwadze trzeba mieć to że pod uwagę brane jest pięć kuponów w każdym etapie.

STS kod promocyjny na start:

Wszyscy użytkownicy, którzy rozpoczynają swoją przygodę u bukmachera STS mogą liczyć na ekstra bonus powitalny, który może wynieść nawet 1229 PLN.

Pierwszy bonus o wartości 29 PLN trafi na konto gracza za wykonanie rejestracji konta. Na uwadze trzeba mieć fakt, że nie trzeba dokonywać żadnego depozytu, aby otrzymać te środki.

Natomiast gracz, który zdecydują się dokonać swojej pierwszej wpłaty otrzyma bonus równowartości depozytu. Maksymalna wartość, jaka może trafić na konto użytkownika to, aż 1200 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem, że użytkownik wpisze limitowane hasło promocyjne –.>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


Bukmacher STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia 25 czerwca [czwartek]
Następny artykułSevilla – Eibar – Typ dnia – 6 lipca [poniedziałek]
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)