Legalny bukmacher Betclic zwiększa wygrane wszystkim swoim graczom i to bez żadnego limitu. Gracz może liczyć na większą wygraną nawet o 50%.

Bonus za obstawienie meczy.

Bonus za obstawienie meczy.

Promocja „Multi+” obejmuje wszystkie dyscypliny, ale i wydarzenia jakie bukmacher Betclic Polska posiada w swojej ofercie. A nie da się ukryć, że oferty bukmacherów robią się coraz bogatsze. Na dniach wraca już Bundesliga, a kilka dni później PKO Ekstraklasa.

Gracze, którzy posiadają konto u legalnego bukmachera Betclic Polska mogą skorzystać z tej oferty promocyjnej „Multi+”. Swojego udziału typerzy nie muszą nigdzie zgłaszać, ani tym samym się zapisywać.

Extra bonus dla graczy. Obstawiaj i wygrywaj więcej.

Warunki promocji „Multi+” są bardzo proste. Bowiem chcąc liczyć na wiekszą wygraną wystarczy zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się co najmniej pięć zdarzeń. Istotnym aspektem jest to, że im więcej typów na zakładzie tym automatycznie większa będzie wygraną:

„Multi+” w Betclic

Gracz sam wybiera, jakie zdarzenia znajdą się na zakładzie. Mogą one pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”. Co istotne nie ma podziału na dyscypliny. Gracz może wybierać dowolne zdarzenia, z każdej kategorii jaka bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie.

Na uwadze trzeba mieć wyłącznie fakt, że minimalny kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20.

polski bukmacher sts oferta bonsuów 2020
Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

W ramach tej oferty każdy gracz ma prawo zagrać dowolną ilość zakładów. Jednak trzeba mieć na uwadze, że z tej akcji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Wygrana automatycznie zostanie zwiększona przez bukmachera Betclic pod warunkiem, że zakład okazał się wygrany i spełnia powyższe warunki.

Aktualny kod promocyjny

Bukmacher Betclic oferuje każdemu graczowi już na sam start – Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 PLN. Ten rodzaj bonusu będzie aktywny wypoczynek dynie w momencie z gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu, jak kupon okaże się przegrany to gracz nie odczuję straty gotówki, ponieważ otrzymane cała kwotę za jaką został zawarty zakład, a maksymalnie może on wynieść 550 PLN.

Poza tym ten operator w swojej ofercie posiada promocje „Betclic liga” w ramach tej oferty każdy gracz może otrzymać darmowe środki za obstawienie meczy i to niezależnie od tego jak zakłady zostały rozliczone.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia – 29 kwietnia [środa]
Następny artykułTyp dnia – 20 maja [środa]
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)