Czas na spotkania 1/16 finału turnieju Masters w snookera. Jedno z środowych pojedynków będzie to konfrontacja pomiędzy Yanem Bigtao z Joe Perrym. Darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie znajdują się poniżej.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj z snookera

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj z snookera

Chyba nikogo tutaj nie zaskoczę twierdząc, że faworytem tego spotkania jest Yan i powinien tutaj potwierdzić swoją wyższość i tym samym zanotować wygraną. A niewątpliwie ma ku temu spore możliwości.

Różnica w samym rankingu jest dosyć wyraźną, bo wynosi ponad trzydzieści miejsc na korzyść mojego faworyta. Yan na pewno coś do udowodnienia, ponieważ dosyć przeciętnie zaprezentować się podczas Turish Masters. A niewątpliwie stać go jest na zdecydowanie więcej.

Bowiem nie raz ten zawodnik pokazał się z bardzo dobrej strony , jak chociażby podczas Ligi Mistrzów, gdzie to wygrywał regularnie swoje spotkania i to z całkiem dobrymi zawodnikami, jak Dott, czy Liang.

Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –>> BETONLINE

Perry natomiast nie jest to ten sam zawodnik co kilka sezonów temu. Obecnie radzi sobie poniżej swoich możliwości. Co zresztą jest widoczne podczas większości jego występów, gdzie można powiedzieć, że regularnie ponosi porażki.

Jeśli idzie o samą jakość gry to też dużo lepiej to wygląda po stornie Chińczyka, który jest wstanie budować wygrywające break, które dają dla niego znacząco przewagę.

Spotkanie Yan – Perry można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Yan – Perry11.46STS
Poprzedni artykułCzy trzeba znać się na sporcie, aby wygrać kasę u bukmachera Betfan?
Następny artykułeWinner rozdaje freebety za obstawienie meczy. Co tydzień darmowe 75 PLN
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)