Czas na pojedynki w ramach szóstej kolejki słowackiej ligi hokeja na lodzie. W najbliższą środę, tj. 6 października powalczą ze sobą ekipy Zliny i Martina. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Skuteczne typy na dzisiaj za darmo

Skuteczne typy na dzisiaj za darmo

Gospodarze można powiedzieć, że zdecydowanie lepiej sobie radzą od rywali. I niewątpliwie ekipa Ziliny liczy tutaj na walkę o najwyższe cele w lidze. A niewątpliwie stać ich jest na takie osiągnięcie.

W dodatku gospodarze na pewno chcą się zrewanżować za ostatnie swoje dwa spotkania, w których to musieli uznać wyższość Topolocany oraz HC Humenne. Dzisiaj w związku z tym jest idealna okazja do zrewanżować za tamte mecze. I niewątpliwie stać jest ich na takie osiągnięcie.

Tym bardziej, że drużyna Martin nie powinna postawić tutaj trudnych warunków, ponieważ przyjdzie im zmierzyć się z zdecydowanie trudniejszym rywalem. Do tego ekipa gości tego meczu w pięciu ostatnich pojedynkach wygrała zaledwie raz.

Superbet bonus bez wpłaty własnej od STS

Największym problemem na pewno przyjezdnych jest defensywa. W tym elemencie popełniają proste błędy, a to potem wszystko przekłada się na ich osiągane rezultaty. Obecnie jest zespół rezerw Slovana stracił od nich więcej bramek.

Spotkania Zlina – Martin można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Zlina – Martin11.32STS
Poprzedni artykułPremier League: Chelsea – Southampton: Typy i analiza – 2 października (sobota)
Następny artykułIndian Wells: Koepfer – Ruusuvuori: Typy i analiza – 8 października (piątek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)